Система Orphus
велосипедисты правила на дороге

Скоро на дорогах будуть лише велосипедисти

велосипедисты правила на дороге

фото з відкритих джерел

На дорогах міста з підвищенням тарифу на проїзд стало більше велосипедистів. Щоб новачки не постраждали під час руху, активісти Дніпропетровська вирішили організувати безкоштовне навчання по наданню першої допомоги при падінні з велосипеда. Про це на прес-конференції в медіа-центрі «ДНЕПР ПОСТ» повідомили організатори заходу Андрій Бабенко Алла Шаповал.

«Ми вирішили всіх новачків навчити, а велосипедистам зі стажем нагадати, чого чекати на дорогах, як правильно надавати першу медичну допомогу. Лекції починаються 4 квітня з 10:00. Кожна лекція триває годину, лекції будуть проходити протягом дня у Нагірному районі в BeClever. Будуть проходити лекції не тільки з першої допомоги, але і як відправитися в велоподорож, пройде майстер-клас з йоги для велосипедистів», — сказала Андрій Бабенко.

За словами Алли Шаповал, на даний момент йде набір в 4-5 груп по 15 чоловік.

«Велосипедисти отримують дуже багато травм. Автомобілісти не завжди бачать велосипедиста. Тому і виходять удари: гомілки, колін, ліктів, передпліччя. Часто велосипедисти падають на спину. Багато їздять без шоломів, окулярів, налокітники. З-за цього теж можливі пошкодження під час руху», — сказала Алла Шаповал.

Лекція в Дніпропетровську відбудеться вперше. Як зазначають організатори, зараз розроблена програма для 5 перших лекцій. Будуть проводитися такі заняття далі, залежить від попиту.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели