Система Orphus

Скільки сміття у Підгородному та хто його має прибирати?

У м.Підгородному часто мешканці скаржаться на стихійні сміттєзвалища та проблеми з вивозом побутових відходів. Як насправді працює комунальне підприємство над ліквідацією сміття?

Газета «Наша думка» звернулася до КП «Експлутаційно-технічна служба» у м.Підгородному, щоб дізнатися які заходи проводяться, щоб зробити максимально чистим наше місто.

КП «Експлутаційно-технічна служба» здійснює вивіз сміття безпосередньо від мешканців міста за їх рахунок і бюджетних організацій, зокрема й міської ради. Також комунальне підприємство працює над ліквідацією стихійних сміттєзвалищ, які на думку комунальників, з’явилися через неусвідомленість мешканців, що не заключили договори на утилізацію сміття. Регулярно проводяться бесіди з населенням міста та квартальними вулиць, активними громадянами, для виявлення сміттєзвалищ та ефективнішої роботи над очищенням м.Підгородне. Остання така зустріч була проведена на вул.Геологів, яку організував квартальний Барабан Н.Ф.

Найбільший об’єм роботи з ліквідації звалищ приходиться на весну-початок літа, через незручність прибирання в зимовий період. Також інтенсивніше комунальники працюють під час поминальних свят. У подальшому, протягом літа, об’єм сміття зменшується і комунальне підприємство працює у режимі «підхвату».

На сьогоднішній день комунальне підприємство намагається досягти максимального вивозу сміття власною технікою і відмовитись від послуг сторонніх організацій, що значно знижить ціни утилізації.

Мешканець міста Олександр каже, що цілком задоволений і якістю, і ціною за вивіз сміття. За його словами, цим питанням займається квартальний і проблем, поки що ніяких не виникало.

За словами населення, проблема зі стихійними сміттєзвалищами залишається болючою і такою, що потребує негайного вирішення. Але КП «Експлутаційно-технічна служба» працює над питанням збільшення технічного парку задля прибирання звалищ у місті.

 

Автор: Віталіна Серебрянська

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *