Система Orphus
Подгородное

Скільки коштують зараз квіти в Підгородному?

ПодгородноеВже стукає в двері  8 березня – свято жінок і весни. Традиційно вважається, що в цей день варто дарувати представницям прекрасної статі — квіти. Та зважаючи на сьогоднішню ситуацію з підвищенням цін, журналісти нашого інформаційного порталу «Підгородне.in.ua» на передодні свята вирішили завітати до квіткових магазинів Підгородного і з’ясувати чи змінюють в цьому році традиційному подарунку – квітам?

Звісно найперше, що цікавило нас – це як змінились ціни на квіти з підвищенням  курсу долара? І відповідь була доволі невтішною: ціни підвищились майже вдвічі, особливо Подгородноедорогими в закупці зараз є імпортні квіти, хоча вітчизняні також не радують вартістю.

Найдешевша троянда зараз коштує близько 20 грн, в той час, як середня ціна троянд – 40-45 грн, а найдорожча красуня коштує всі 60 грн (тож «не погано» так скласти букетик із трьох трояндочок за 180грн!). Традиційні весняні тюльпани також вражають цінами: ціна на букетик із трьох квіток коливається від 45 до 60 грн. Гілочка хризантем коштує в районі 45 грн, а одна гвоздичка – 18. Тож логічно є те, що квіти зараз не користуються великою популярністю.

За словами продавців, люди купують те, що дешевше, а це переважно квіти у горщиках – Подгородноегіацинти, крокуси, примули, цикламени ( ціна від 35 до 50 грн/горщик). Якщо говорити про ціну доставки квітів, то в магазині «Квіти» по вулиці Центральній ще тиждень назад  вона складала 30 грн і користувалась попитом, то зараз з підвищенням цін на бензин, доставити квіти буде коштувати вам пів сотні.

А що ж думають з цього приводу люди? Яскраво прокоментувала ситуацію одна жінка: «Ви бачили ціни в магазинах? Хто при таких цінах на продукти буде думати про квіти? Зараз квіти – це розкіш». Хоча біля квіткового магазину на вулиці Центральній  спостерігалось не мало людей. Як то кажуть —  криза кризою, а свята ніхто не відміняв.

Хоч і справді сьогодні дарувати квіти – це дороге задоволення, проте все зараз не дешево.  Тож вирішувати вам, чи вітати ваших жінок розкішними трояндами чи весняними тюльпанами, Подгородноесолодкими цукерками чи смачною піцою, діамантовими прикрасами чи походом в кіно. Але у будь-якому випадку привітаєте своїх жінок і подаруйте їм любов та ніжність.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели