Система Orphus

Сила духу — нездоланна

EcA3E1FikoQ Сила духу - нездоланна Учора,7 серпня, о 13 годині, в приміщенні Підгородненського історико–краєзнавчого музею ім. Коваля —  відбулася зустріч з письменницею та журналісткою Дарою Калиновою

Головними організаторами творчої зустрічі —  стали працівники Підгородненської бібліотеки. На зустріч з Дарою Василівною завітали: гурт «Криниця» , директор музею, Черениченко В.І , письменниця, Лариса Омельченко та всі бажаючі , які хотіли поспілкуватися з нею.

На початку зустрічі, працівниця Підгородненської бібліотеки, Равшанова Юлія, презентувала відео-монтаж про Дару Калинову, в якому були продемонстровані моменти з творчих вечорів та зустрічей.

Також Дара Василівна презентувала присутнім два томи книги — «Не померкне…» та «Не мілій звонковаIo3O4VVLILk Сила духу - нездоланна криниця» ,сама письменниця дуже шкодує ,що герої книг так і не змогли прочитати їх за життя. Вона мала також змогу розповісти про третій том під назвою «Творчість і краса врятують світ» ,який знаходиться на пів-дорозі до друку та найближчим часом вже порадує читача.

Дара Василівна —  дивовижна людина , яка 50 років свого життя віддала журналістиці, поезії та радіо. Шлях її життя був нелегкий — вона по сходинкам підіймалася до нових звершень, не втрачаючи сил та наснаги. Свою роботу на радіо вона починала з кореспондента вістей ,а після кропіткої праці стала їхнім редактором; двадцять років пропрацювала заввідділом «листів та скарг ».  В 1995 році за нарис « За крихту щастя – море сліз», в газеті «Кур’ер» —  вона удостоїлась званням Кращої Публікації. За своє життя вона допомогла багатьом людям досягти вершин у журналістській справі. В кінці зустрічі з письменницею —  Юлія Антонова подарувала свої пісні під звуки бандури. В честь пошани додо письменниці, від лиця присутнього колективу, Дарі Василівні були подаровані квіти.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели