Система Orphus
Школі Позитивних Змін

«Школа Позитивних Змін» — зустрічає знову

Школі Позитивних Змін25-27 листопада 2015 року в м. Дніпропетровську в офісі «Тамариск» відбувся тренінг «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді» у 5-й «Школі Позитивних Змін»

Тренінг вміщував у собі дуже змістовну та точну інформацію про розробку проекту, структуру та його складові. Тренер Наталія звернула увагу на усі сторони розробки проекту та дуже чітко, та зрозуміло пояснила кожному не зрозумілі йому моменти. Дуже захоплюючи було те, що було більш практики, ніж теорії. Це допомогло учасникам зануритись у матеріал та зрозуміти, як і що робити.

У кінці тренінгу кожний учасник висловив думку, чи сподобався тренінг. Під час виступу по черзі учасника було лише чути слова подяки та захоплення. Навіть у ці осінні дні «Тамариск» зміг подарувати учасникам багато позитивних емоцій та віру у свої сили.

«Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках проекту»Підвищення спроможності НДО Центральної та Східної України», який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

Школі Позитивних Змін Школі Позитивних Змін Школі Позитивних Змін

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *