Система Orphus

Школа організаційного розвитку

0pmEp3fvlRE7-8 квітня 2015 року в м. Дніпропетровську, в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив » Тамариск» — відбулась Школа організаційного розвитку.

Навчання проводилося ІСАР «Єднання» спільно з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», у межах проекту » Механізм Маркетлейс для розвитку громадського суспільства» за фінансування уряду Швеції ( SIDA).

Перший день Школи організаційного розвитку був дуже насичений організаційно і розпочався з ознайомлення учасників із презентацією платформи організаційного розвитку ngomarket.org.ua , яку представила Наталя Климова. Наталя Стаднічук, представник Центру громадських і культурних ініціатив » Тамариск» , провела майстер-клас » Стратегічний план : » галочка для донора чи робочий інструмент? » . Фінансового менеджменту в ОГС навчала Юлія Кірсанова.

Також був проведений майстер-клас «Громадська експертиза » Олексієм Литвиновим, представником ДОГО » Інститут Громадської експертизи «, ДОГО » ДКЭЦРП «.

Другий день став не менш збагачений майстер-класами від справжніх професіоналів, фахівців своєї справи:
— » Виграшна комунікативна стратегія » від Вероніки Селеги ;
— » Нові медіа : інструмент протидії пропаганді та побудови ефективної комунікації «, який провів Віталій Мороз Ng4ebolrt9k;
— » Діалог як інструмент примирення » — Владислава Каневська ;
— Андрій Донець, керівник програм ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадянського почину » Єднання» , завершив навчання учасників у Школі організаційного розвитку майстернею по заповненню заявки для отримання гранту на розвиток громадських організацій.

Завершальним етапом стало урочисте вручення керівником Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» Тетяною Карельською учасникам сертифікатів, вона з радістю потиснула руку кожному.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *