Система Orphus

Шкільна акція «Напиши листа бійцям АТО» у Підгородному

письма.jpg1 Шкільна акція «Напиши листа бійцям АТО» у ПідгородномуНещодавно в Підгородненській СЗШ № 3 розпочалась акція «Напиши листа бійцям АТО», керівником якої є вчитель української мови та літератури – М. І. Полив’ яний. Він збирає та передає в руки солдатам написані дітьми листи і малюнки. 

Звісно, деякі учні відразу звернули на це увагу та взяли активну участь у написанні листів, в яких висловили слова підтримки, подяки, любові і просто небайдужості до них.

З кількох десятків таких листів надійшла лише одна відповідь. Щасливицею стала учениця 10 класу, журналістка інформаційного порталу,  Кузьміна Анастасія. Вона отримала листа від бійців 93-ї механізованої бригади. 

В своєму листі хлопці описали емоції від прочитаного та в декількох словах прокоментували, що для них той лист став надією в майбутнє нашої держави, додав більше віри в краще, впевненості собі.

Останні рядки були такі: «Ми сподіваємось, що Ви й надалі будете вболівать за нас. Для нас письмаголовне знати, що за нашими спинами є такі люди. Ми сподіваємось на Вашу підтримку й дуже чекаємо на зустріч з Вами.»

На даний момент, Настя підтримує зв’язок із хлопцями, обмінюється листами та чекає на зустріч з ними.

Тож робіть приємне навіть простими вчинками, адже цим ви не тільки викликаєте теплі емоції, а й даєте знати, що герої потрібні нам . Що ми їх підтримуємо та любимо. І вони завжди будуть з нами. 

Слава Україні – Вічна Слава Героям…

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *