Система Orphus
Второй митинг в Подгородном

Що ж вирішили перевізники чи другий мітинг в м. Підгородному

Второй митинг в ПодгородномВторой митинг в ПодгородномВчора, 12 травня, о 18:00 у м. Підгородному, біля міської ради відбувся другий мітинг щодо підняття плати за проїзд.

На мітингу звіт про свою роботу надала ініціативна група, яка сформувалася 8.05.15 для мирного вирішення даної проблеми. Ініціативною групою було написано лист, у якому група виходить з конструктивними пропозиціями заявленими в ультимативній формі. Дніпропетровська облдержадміністрація відреагувала на лист та пообіцяла до 19.05.15 вирішити усі питання з перевізниками та з платою за проїзд. До 19.05.15 проїзд складатиме 7 гривень, як і до підвищення.

Второй митинг в Подгородном

Позаду, зліва, наші «любі» перевізники

Також на мітингу прості жителі міста розповідали про хамське поводження водіїв маршрутного таксі. Наприклад, водій 238 маршруту з номерними числами 4316 на прохання дати квиток відповів: «Ща, намалюю». Водії із чварами везуть пільговиків та зі зневагою відносяться до дітей.

Тому ініціативна група вирішила зібрати докази порушень та покарати водіїв.

На мітингу були присутні попередні перевізники та нові, які дали свої контакти усім бажаючим. Також до жителів звертався голова міської ради Дудка Петро Федорович та Писаревський Костянтин Іванович.

 

Второй митинг в Подгородном

Охорона…

Костянтин Іванович після мітингу розповів нам про те, що пишається тими людьми, які пішли відстоювати свої права, і чекає допомоги від активної молоді м. Підгородного.

Мітинг пройшов без потерпілих, але на емоціях. Безпеку жителів міста на мітингу охороняли працівники правоохоронних органів. Через тиждень, 19 травня о 18:00, відбудеться третій мітинг, на якому усі бажаючі почують про виконану роботу ініціативної групи та влади.

Нагадуємо, 8 травня, жителі м.Підгородному влаштували марш протесту проти підвищення цін на проїзд.

Якщо ви, дорогі читачі, зіткнулися з хамською поведінкою водія та невиконанням правил, що стосуються правильного перевезення пасажирів, — одразу фіксуйте на фото та відео факт порушення, номер транспорту, час та, по можливості, ім’я водія. З цим матеріалом ви можете сміливо звертатися до редакції, ми допоможемо вирішити вашу проблему.

Второй митинг в Подгородном

Новини від партнерів

  1. Ніла

    Зарічка та жителі району підстанції забезпечені маршрутним автотранспортом, хоч і не дешевим, і з напрямку пл.Островського, і з центру Дніпропетровська. А от Голопанівці — дуля! Дачники їдуть з комфортом по маршруту пл.Островського-Жовтнева аж ген куди! на 3-є відділення бувшого радгоспу Підгородній! А тим, хто живе від вул.Кільченської до вул.Крайньої кожного дня треба вийняти не 7, а 9грн на маршрутку, що їде в м.Новомосковськ. З центру водії (не всі!!!) Новомосковських маршруток беруть підгороднян по факту посадки новомосковських пасажирів, а підгородненців- як прокажених, стоячи, і з зупинками біля світлофору і на вул.Крайній! інших зупинок не існує! І, питається, хто вирішив, що 7,8,9 години руху маршруток з вул.Крайньої це рух у час пік? Максимальна кількість людей, схожих на жебраків, яким край потрібно добратися на роботу, навчання до центру Дніпропетровська, Островського, шикується на швидкісній трасі з 6.15 до 7,30. з надією віддати 9грн будь-кому, хто з маршрутчиків зупинеться. Прикро….А була надія на органи влади…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели