Система Orphus
День города Днепропетровск 2015

Що нас чекає на День міста?

Керівник Асоціації рестораторів і готельєров Дніпропетровська Булах Олена розповіла, що у Дніпропетровську вперше пройде грандіозний Фестиваль кави Dnepr coffee festival & Гастрономічний фестиваль 2015 році. Про це вона розповіла на прес-конференції ІА «МІСТ-ДНІПРО».

«Фестиваль приурочений до Дня міста і відбудеться 12 та 13 вересня з 10:00 ранку на оглядовому майданчику парку Т. Шевченка. Фестиваль об’єднає найкращі кав’ярні та кондитерські нашого міста, а також вишукані смаки традиційних кухонь. Dnepr coffee festival 2 015 — це 50 сортів кави, 69 різних рецептів, десятки вишуканих десертів, тисячі чашки ароматної кави і нескінченний потік емоцій і вражень.

Гастрономічний фестиваль — це асорті оригінальних харчових локацій, традиційні кухні, свобода смаків — зона піци і суші, зона барбекю, зона «Солодке життя», зона Фуд-корту.

На відкритих лекцій й майстер-класах кращі барісти та експерти світу кави відкриють секрети своєї кухні — познайомлять з особливостями обсмажування кавових зерен, продемонструють альтернативні способи заварювання кави, розкажуть як і з чим гармонійно пробує кожен напій.

На території Фестивалю буде працювати бібліотека, де кожен зможе вибрати собі книгу до смаку. Під час Фестивалю кави будуть встановлені Національні рекорди України найбільший Герб, висипань кавовими зернами.

Також ще один рекорд очікує на гастрономічному фестивалі у вигляді найбільшої пампушки до українського борщу. Спробувати смачний рекорд зможе кожен гість Фестивалю абсолютно безкоштовно», — розповіла вона.

Керівник Асоціації рестораторів і готельєров Дніпропетровська Булах Олена додала, що протягом Фестивалю веселі аніматори проводитимуть пізнавальні й активні ігри, діти створять унікальні картини кави. Головною місією фестивалю є створення гарного настрою, вільного простору для відпочинку, обміну досвідом, отримання нових знань, практичних умінь і нових знайомств.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *