Система Orphus

Що читають підгородняни?

Фото з відкритих джерел Що читають підгородняни?

Фото з відкритих джерел

Зараз в школах дітей залякують : «Дітки, читайте побільше, не беріть приклад з депутата …, який  говорити толком не вміє, ви ж не хочете бути схожим на нього?». Тож, журналісти інформаційного порталу захотіли дізнатись, чи активно молодь м. Підгородного відвідують місцеву бібліотеку.

Нагадаємо, що Підгородне має 4 шкільні бібліотеки (в СЗШ № 1, 2, 3, 4) та районну бібліотеку м. Підгородного.

Ми  дізналися, що  постійними читачами  здебільшого  стають учні 6-9 класів.
Жанрова   стилістика переважно припадає на пригодницько-дослідницькі твори, романи, в яких розгортається любовний сюжет. Діти 1-4 класів читають українські народні казки, пісні, вірші.

Що стосується старшої школи, як запевнили бібліотекарі, то вони беруть майже одну художню та зарубіжну літературу, більше уваги привертають всесвітній історії, різноманітній енциклопедії, ліричним романам. Але однією проблемою серед шкільних бібліотек виявилось те, що не всі читачі забезпечені потрібними книжками, а художньої та зарубіжної літератури взагалі дуже мало, тобто зовсім не вистачає.

Що стосовно районної бібліотеки, то кількість читачів щомісячно все більшає та більшає. Приходять  діти віком від 7 до 16 років, іноді, книгами цікавляться й старенькі  люди, які живуть неподалік від бібліотеки. Доречі, діти цікавляться не тільки збірками відомих українських письменників, а ще й нашими підгородненськими : К. Дубом, Л. Омельченко, Н. Таршин . Читають історію рідного краю, етнографічні фолькльорно-народні українські пісні, дитячі вірші, ліричні романи, новели, українські народні казки, художню українську та зарубіжну літературу.

Часто, працівники бібліотеки проводять демонстрації новеньких книжечок в школах, приходять на урочисті заходи, підбираючи потрібну зібрану власними руками історію того свята,  або ж просто  літературу.

Звісно, вже не радянські часи і з того часу, можна сказати,  бібліотека втратила свою популярність, адже майже у кожного удома є інтернет, де можна знайти майже всі електронні книги, які тобі потрібні. І дітям здається це набагато простіше та зручніше, – запевняли працівники бібліотек.

Дійдемо висновку та впевнено скажемо, що підгородняни по-трохи , але все-таки розвиваються духовно, удосконалюють свої знання, дізнаються про щось новеньке та цікаве.

Тож, не втрачаємо віри в краще!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *