Система Orphus

Щасливе місце для діток — табір «Перлина Придніпров’я»

Табір «Перлина Придніпров’я» являється дитячим оздоровчим центром обласної ради та днями відсвяткував п’ятиріччя своєї роботи. З моменту відкриття табору реабілітацію пройшли  більше 11 тисяч дітей. 

Дж.: Сторінка в соцмережі Facebook «Дніпропетровська обласна рада»

Дж.: Сторінка в соцмережі Facebook «Дніпропетровська обласна рада»

 

 

 

 

 

 

 

Від обласної та депутатського корпусу ради всіх присутніх привітав Віктор Сиченко (Viktor Sychenko) — голова постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, сім’ї та молоді.

Даний табір створений спеціально для дітей, яким необхідна особлива соціальна увага та підтримка, це зокрема діти-сироти, діти з багатодітних родин, діти осіб, що є учасниками бойових дій, діти переселенці та інші. З обласного бюджету табору  «Перлина Придніпров’я» у 2016 році виділено було 16 528,4 грн. Всі ці  кошти повністю забезпечують функціонування табору — завдяки чому путівки не продаються.

Дж.: Сторінка в соцмережі Facebook «Дніпропетровська обласна рада»

Згідно Наказу департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації відповідно до Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки дятки направляються в даний оздоровчий центр . Батьки за місцем проживання дитини у відділах освіти, відділах соціального захисту населення або управліннях сім’ї, молоді та спорту отримують путівки для своїх дітей. 

Табір «Перлина Придніпров’я» – це заклад санаторного типу, в якому діти перебувають цілодобово і де поряд із оздоровчими послугами надаються комплекси медично-профілактичних послуг, що спрямовані на запобігання захворюванням, здійснюється комплекс реабілітаційних заходів для дітей, яким необхідна особлива увага та підтримка, спрямованих на соціальну адаптацію у суспільстві, творчий саморозвиток вихованців, а також  глибоку психологізацію навчально-виховного процесу. 

Дж.: Сторінка в соцмережі Facebook «Дніпропетровська обласна рада»

Всі діти, що прибувають на оздоровлення до “Перлини Придніпров’я” та отримують медичну допомогу з використанням найсучасніших методів діагностики, лікування і реабілітації.  Відповідно до показань дітям проводиться ультразвукове дослідження, рентгенографія, ендоскопічне дослідження, електрокардіографія, реоенцефалографія. Крім того, дітки оглядаються стоматологом, та при необхідності проводиться лікування зубів.

«Перлина Придніпров’я» надає дітям реабілітацію, яка проводиться у закладі, що включає цілий комплекс заходів соціального, навчального, виховного, медичного, спортивного характеру та які сприяють поліпшенню та зміцненню стану фізичного і психологічного здоров`я дітей. 

Голова обласної ради Гліб Пригунов відмітив у своєму зверненні, що  «Табір «Перлина Придніпров’я» -це місце, де діти стають щасливішими»

У день святкування 5-річного ювілею закладу  вихованці для всіх присутніх влаштували справжній концерт.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *