Система Orphus
Подгородное рынок

Рух під час ринкових днів в Підгородному

Подгородное рынокУ Підгородному є ринок, який «годує» більшість наших мешканців. Але через великий ажіотаж покупців та популярність ринку, виникає досить серйозна проблема автомобільного руху та паркувальних місць біля самого ринку. Журналістами порталу «Підгородне.in.ua» було розпочато розслідування, під час якого поставили такі запитання : «Як Ви відноситесь до утруднення руху під час ринкових днів?», «Чого тут не вистачає для вирішення цієї проблеми?, «Що можна зробити, аби змінити цю ситуацію?», «Чи бували через це випадки аварій?»

Як Ви відноситесь до утруднення руху під час ринкових днів?

Більшість опитаних нами водіїв, продавців, покупців віднеслись до цього питання негативно. Їм набридло, що місцевій владі начхати на проблеми руху.

«Не можна пройти, тому що всюди стоять машини» — говорила пенсіонерка.

«Чого тут не вистачає для вирішення цієї проблеми?

Автостоянка.Подгородное рынок

На це питання журналістам відповіли, що не вистачає парковки.

«Її можна було б зробити біля магазину «Крамниця». Машини зможуть вставати в два ряди», — відповідали місцеві жителі.

Вхід-вихід.

«Бракує другого входу для того, щоб машини могли в одні ворота заїжджати, розвантажуватись, а в інші виїжджати. Тоді було б менше сутичок», — пропонували водії.

«Водії часто сваряться через те, що не можуть розминутись на території ринку. Потрібен другий вихід», — розповідали продавці.

Що можна змінити? Можливо перенести ринок?

На питання змін нам відповіли, що потрібно тих продавців, які торгують перед ринком потрібно перенести «всередину», тому що вони заважають водіям.

Не вистачає ще рядів,  для того, аби торгувати не на ящиках, а на спеціально відведених для цього полицях.

Переносити ринок не потрібно, тому що саме центрі Підгородного зручніше більшості громадян міста. Пенсіонерам не зручно буде їздити в інше місце. Ринок завжди був тут, тому не потрібно цього робити.

Надалі журналістами буде продовжуватися розслідування, слідкуйте за новинами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *