Система Orphus
повышение плати за проезд в Подгородном

Розвиток боротьби чи звіт ініціативної групи щодо плати за проїзд

повышение плати за проезд в ПодгородномДоводемо до відома громади Підгородного звіт роботи ініціативної групи щодо подорожчання плати за проїзд. Даний звіт був учора, 12 травня, оприлюднений на другому мітингу біля міської ради Підгородного.

«Після публікацій у ЗМІ до нашої боротьби хочуть приєднатись кілька територіальних громад, зокрема, м Новомосковська…

Проміжні результати перемовин з автоперевізниками та владою від 9.05.15.

Ми досягли, ще не перемоги, але певних успіхів:

1.Впродовж 10 днів, тобто до 19.05.15., за участю чотирьох представників ініціативної групи, має бути проведено аудит формування діючого тарифу та обраховано реальний тариф на проїзд. На цей час (до 19.05.15.) проїзд залишається незмінним – 7 грв.
2.Разом із Підгородненської міською радою спільно і паралельно подаються листи і наші пропозиції, інформаційні запити до всіх компетентних органів, відповідних департаментів облдержадміністрації та перевізників.
3. Внести додаткові зупинки в транзитні маршрути через Підгородне – Магдалинівського і Новомосковського напрямку.
4. Оптимізувати роботу маршруту до вул.. Крайньої, чітко визначити зупинки, зробити «автокишені».
5. Перевізники почали погоджуватись, що маршрути мають бути розбитими на певні тарифні зони і не брати повну вартість проїзду. Тобто :
— по м. Підгородному — 2 грв.
— до вул. Радгоспної, наприклад, половину;
— діти з 7 до 15 років в кількості 3-5 школярів в одній маршрутці – безкоштовно
— пенсіонери 1-2 безкоштовно.
6. Знайдений нами потенційний сумлінний автоперевізник, який погодився обслуговувати до Центу – 5 грв., до Островського – 6грв, може почати працювати лише після проведення позачергового тендеру та укладання договору.
До Підгородненської міськради :
1. Виключно за участю представників територіальної громади, депутатів Підгородненської міськради, мають вирішуватись всі питання пов’язані із затвердженням автоперевізників, тарифів, графіків руху, відкриття нових чи закриття існуючих маршрутів.
2. Місцевій владі врешті-решт докласти зусиль і відкрити внутрішньоміські кільцеві маршрути – по м. Підгородне та до вул. Радгоспної, де проїзд становитиме 2 — 3 грв.

Автоперевізники також категорично запевняють, що з їх боку ніяких порушень до сьогодні немає. У зв’язку з цим ми просимо земляків невідкладно надати нам факти хамства, цинічного ставлення, недотримання графіку, аварійного чи несправного стану авто і т.д. з боку перевізника у вигляді актів, скарг, фотозвітів.

12.05.15.
Ініціативна група м.Підгородного»

Новини від партнерів

 1. Ігор

  Автоперевізнікі, що рухаються в Новомосковському напрямку беруть за проїзд в Підгородне 9 грн

 2. Сергей

  Уважаемый Игорь! Просьба фиксировать гос номера маршрутных средств. Обязательно попросите талончик на проезд, Для того что бы подать жалобу, нужно зафиксировать факт нарушения.

 3. ххх

  Каждый день езжу на 205 маршрутке до Подгородного, проезд 9 грн. Ничего не поменялось:( Таковы реалии……..

  • Сергей

   это самоуправство водителей маршрута 205, они мотивируют так «не хочешь, не садись», как один мне водитель сказал — «мы не обязаны возить Подгородное, у вас свои есть маршрутки»

 4. Марина

  Не знаю куда жаловаться, но нашла Ваш маленький форум и решила написать. 24 дня в месяц езжу на работу в Эпицентр с остановки Воронежская, что в Днепропетровске находится. Удаленность от пункта А до пункта Б составляет всего 4,5 км. Так вот… Был проезд по 6-7 грн после подорожания в начале месяца, а час назад проехалась за 8… В кошельке у меня было ровно 7, т.к. максимальный тариф был таков. Водитель маршрута с номерными знаками АЕ 0574, заявил о недостатке оплаты. Славно, что в кошельке помимо бумажек оказалась мелочь, на мой вопрос о ценообразовании ответил невразумительно, мол всегда так и было. То есть, мне скидку «за красивые глаза» почти месяц делали что ли? Верится с трудом, не правда ли?! Ну я же тоже вроде бы не в маразме, чтоб цену на проезд не помнить. Я наблюдала, как люди вышли на митинг против повышения тарифов на транспорт, на сколько я поняла, то эффекта это не произвело совершенно. Я сама в тот день вышла с работы и шла час пешком домой, понимая тот факт, что люди возмущены, мягко сказано. Инициативной группе Подгородного хочу высказать слова благодарности за личное время, уделенное волнующей многих проблеме и сказать, что в следующий раз присоединюсь к такому событию с радостью, потому что сил нет уже терпеть самоуправство владельцев АТП, «сервис», который предоставляется в этом же транспорте, цены, вождение с явными нарушениями, которые иногда ставят под угрозу жизни пассажиров.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели