Система Orphus
Зйомки міста

Розкриваючи культурні горизонти міста

20 жовтня у Підгородному відбулася зйомка міні-фільму, у якому брали участь активна молодь міста, представники історичної діяльності та працівники міськой ради.
Підгороднє потрапило у п’ятірку міст, про яких буде відзнята картина.
Гадаєте місту нема що показати туристам? Помиляєтеся! У Підгородному безліч цікавих місць та історичних памяток ,також є чудова затишна кав`ярня.
При зніманні фільму звернули увагу на результати працівників Будинку культури, де багато талановита молодь не тільки вправно співає, танцює та грає, але й створює мультики власноруч.
Неймовірною красою та численними легендами інтригує гора Монашка. Аби розкрити цікаву легенду, актори-аматори розіграли її на камеру, не маючи досвіду у сфері акторської майстерності,вони точно передали усю суть та емоції легенди.
Серед вільних просторів гори пасуться граційні та дуже гарні коні ,на яких можна покататися верхи та погодувати. Доторкнувшись до цих добрих тварин, кожен активіст пережив неймовірні почуття щастя, у той момент ніхто й не звертав уваги на камеру, усі просто насолоджувались красою природи.

Зйомки міста

Активісти зйомок

Також знімальна група побувала біля старої криниці, на місцевому мотодромі, на якому проходили Всеукраїнські змагання. Дуже усіх привабила стара автіка, яка слугує трампліном під час змагань.
Добре відпочивши душою на природі, трохи замерзши, знімальна група з активістами поїхала у місцеву кав`ярню «Edison», де зіграли у цікаву гру «Мафія».
Гордістю міста є історичний музей, у якому є дуже багато старовинних знахідок, цікавої інформації.

Ініціатори проекту «Компас» Молодіжного центру працюють над тим, аби створити образ міста-відпочинку, де кожен знайде розвагу по душі.

Вікторія Любінська

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *