Система Orphus

Рівненщина: бурштиновий край

4-й день в Рівному виявився не таким важким, в принаймі від попередніх, адже програма виявилася простою. Спочатку ми здійснили візит до «Волинського Ресурсного Центру», де відбулась зустріч з його президентом – Василем Кашевським.

В невимушеній та дружній обстановці Василь Кашевський розповів про заснування ресурсного центру, про проекти які вони очолюють та відповів на всі питання учасників.

 

Після цієї зустрічі, нам провели екскурсію місцевим музеєм бурштину, який власне кажучи, ще з початку дня заінтригувала нас. Екскурсовод, розповів про історію цього музею, де знаходяться різновиди напівдорогоцінних, вишуканих, цілющих камнів, які здебільшого знаходяться, та були знайдені на територіях свого міста.
Бурштин (янтарь), дивовижний тим, що сам по собі дуже гарний, незвичайний, але досить крихкий. Камінь добре оброблюється і використовується в різних цілях – як цілющий, так і дорогоцінний, з яких виробляються досить-таки гарні, вишукані жіночі коштовності.
IMG_5372

І фінальним візитом стала психологічна практика РДГУ, на якій зібралися активісти організацій, журналісти, волонтери і насамперед, майбутні психологи, студенти РДГУ. Тема бесіди – «Позитивні емоції» , тобто, дівчата зберігали в колі, так званий, дисбаланс позитиву. Працювали з нами в різних напрямках. Це були і тести, і розвиваючі ігри, і ігри на уважність, інтелектуальні ігри та просто звичайні душевні розмови на різні, але позитивні теми. Дівчатам вдалося розвеселити наш колектив, залишити тільки позитивний настрій та отримати заряд нескінченної енергії.

А ось завтра вже й останній день візиту в м. Рівне. Учасники відвідають МГО «Яскраво» представником якого є – Тимур Тимченко, а вже потім влаштують прогулянку містом, щоб надалі зберегти свої враження та отриманні знання від унікального, маленького , культурно-європейського містечка.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели