Система Orphus
Рынок в Подгородном

Ринок у Підгородному: його переваги та недоліки

Рынок в ПодгородномНапевно, кожен житель Підгородного хоч раз у житті, але точно був на міському ринку. У вихідні тут створюється величезний приток людей, адже всі хочуть встигнути придбати свіжі домашні продукти. І ось у один із таких торгових  днів, в суботу 17 січня, журналісти порталу «Підгородне.in.ua» відправились на міський ринок, щоб поспілкуватись з покупцями і продавцями та дізнатись думку народу з приводу його  переваг і недоліків.

До основних мінусів ринку  відносять відсутність дорожнього покриття. Особливо це непокоїть людей під час теплої сухої погоди, коли пилюка з не асфальтованої землі підіймається в повітря і осідає на продуктах продажу. А от у вологу погоду проблемою вважають недостатню площу накриття над ринком, оскільки вода капає, як на товари, так і на самих продавців.

Також ми зустріли жінку, яка працює на рику прибиральницею, і от вона скаржиться на відсутність будь-яких урн. По її словам, кожного тижня, по закінченню ринкових днів, вона збирає і вивозить 20 -25 тачок сміття. І вирішення цієї проблеми зі смітниками вона домагається вже п’ятий рік, але на жаль зусилля її марні, все лишається безрезультатно. А от один із покупців висловив думку щодо розмежування товарів, бо каже, що дивно бачити на прилавках поряд з побутовою хімією солодощі.Рынок в Подгородном

Ну і напевно найгостріше стоїть питання про труднощі руху транспорту під час торгових днів.

Суто проблемою для покупців виявляється те, що умови представленні на ринку для торгівлі не відповідають тій ціні, яку вони сплачують за оренду місця( а це – 30 грн для продавців молочних товарів і 90 грн для продавців-м’ясників). Також ті з торгівців,які приїздять на ринок доволі рано, скаржаться на погане освітлення і кажуть, що іноді їм взагалі доводиться за власні кошти купувати і змінювати лампочки.

Ну, а якщо перейти до теми власне торгівлі, то тут продавці зазначають значне зменшенняРынок в Подгородном покупців, кажуть, що люди стали більше економити, і особливо після свят продажі зовсім змарніли. Хоча ціни, як зазначають торговці, майже не змінились( молочні товари подорожчали на 2 грн, сало – на 10 грн, а м’ясо взагалі не змінилось у ціні). Покупці з цього приводу кажуть наступне: « Ну, звісно, підвищення цін нікого не радує, але що ж поробиш». І майже всі погоджуються, що процес зростання цін був очікуваним, через підвищення вартості долара і економічну ситуацію у країні. Щодо обслуговування на ринку, то тут покупці задоволені, бо кажуть, що знають багатьох продавців і є їх постійними клієнтами.

А на завершення хочу процитувати слова однієї жіночки: «Підгородне вважається місто, але по суті – це звичайнісіньке село і на ринку це гарно видно. А так хочеться, щоб все було культурно, як у місті! Та що ж ми можемо вдіяти…».

А що ж ми вдіємо? Вдіємо, якщо дійсно захочемо перейти на вищу ланку суспільства! Якщо хочеш щось змінити, почни із себе, а не сиди, бідкуючи і склавши руки. Зроби так, щоб тебе почули – це шлях до змін!

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *