Система Orphus

Респект вам, підгороднянці!

Дощ в дорогу, як відомо, – на добро. Учасникам же чотирнадцятого етапу ІІ малої олімпіади серед представників ЗМІ Придніпров`я «Кубок Дракоші-2014/15», організаторами якої є Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів України та спортивно-оздоровчий журналістський центр «Тригол» ДОО НСЖУ, небесна купель, що почала свою феєрію із самісінького ранку одного з «вік-ендів», чого там приховувати, настрою не додала. Не у водне ж поло замість флорболу грати?! Та у небесній канцелярії, слава Богу, своєчасно зрозуміли, що гратися з вогнем, тобто сердити вогнедишних (Триголових Драконів) – справа доволі небезпечна і негайно згорнули на горизонті свою дощову скатертину…  Тим часом події на майданчику баскетбольного клубу «Дніпро», що у парку Глоби обласного центру, розгортались просто блискавично, потихеньку добираючись до свого апогею.

РЕСПЕКТ ВАМ ПІДГОРОДНЯНЦІ, КАТЮ І СЕРГІЮ!

Та перш ніж почати оповідати, як наші журналістські спортивні «монстри» освоювали новий для себе вид спорту, зламавши, до речі, при цьому одну ключку, на кілька миттєвостей переберусь до офіційної частини змагань, під час якої за традицією пролунав Гімн України, провели акцію «Долонька на серці», а також надали можливість гостям дійства – заступнику голови Дніпропетровської міської ради Ірині Зайцевій та виконавчому директору Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету Олександру Дювбакову – зробити перший удар по м’ячику, відчинивши таким чином «брамку» до офіційних протистоянь.

У стартовій зустрічі турніру (десять формувань з «легкої» руки головного арбітру дійства, судді національної категорії Сергія Мірошниченка були поділені на дві підгрупи) зійшлись амбітний ТРК «Регіон» та недавній новачок Драконівських Ігрищ – команда інформаційного порталу podgorodnoe.in.ua. Користуючись можливістю, хочу сказати кілька теплих слів на адресу ватажків останнього колективу – Катерини Соколової та Сергія Ганжи. Дебютувавши на змаганнях з бадмінтону і посівши там високе п’яте місце, це формування надалі не пропустило жодних стартів!  І ще: на відміну від деяких своїх ровесників-колег, які вже чомусь вважають себе маститими, тільки тому, що «світяться» на телеекранах та на шпальтах видань, однак жодного разу так і не «засвітились» на наших оздоровчих акціях, якраз ці скромні молоді люди, вважаю, і є справжніми професіоналами своєї справи. Це так, до слова… Та ближче, одначе, як кажуть, до «тіла».

Зусиллями Андрія Грекова та Сергія Язовських «регіонівці» отримали першу власну (і першу у зовсім ще короткій триголівсько-флорболівській історії!) вікторію і дали усім зрозуміти, що налаштувались виключно на перемогу у турнірі. І вони були до неї близькими… та, «всуху» розібравшись із юнню «Драконівської Пекельної кухні» (дуплетом тут вистрілила Юлія Ільницька), їм несподівано підставили ніжку новачки свята – «Жданівські Птеродактилі». Тріумвірат із Магдалинівщини, очолюваний Володимиром Ващенком (про цей колектив дещо пізніше), на м’яч Андрія Грекова відповівши «посланням» від Михайла Буряка, відібрав у опонентів такі важливі два бали, поставивши їх у доволі непросте становище: у заключному матчі у групі «А», аби посісти чільну позицію, ТРК «Регіон» неодмінно потрібно було перемагати побратимів із 51-го телеканалу…

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели