Система Orphus

Ремонт парку в м.Дніпрі

Д.:https://zabeba.li

Ще минулого року в  жовтні місяці комунальне підприємство міської ради м.Дніпра «Міська інфраструктура» провело тендер на проектування капітального ремонту парку. І ось на сайті голови нещодавно з’явився проект рішення уповноваженої комісії про затвердження кошторису на реконструкцію.  Якщо затвердять кошторис на капітальний ремонт парку піде 28,2 млн грн.

Сквер «Амурский парк» — це колишній парк «Живих і мертвих» у глибині лівобережжя Дніпра, на Амурі, площею трохи більше 2 га. Під час війни тут була італійський цвинтар, тут же були поховання розстріляних фашистів, євреїв та ромів. Далі на місці цвинтару розбитий парк,а дальше цей парк занедбаний. Декілька років тому за задумом місцевої мешканки Раїси Кузнєцової в парку побудували величезні бетонні скульптури. Ці фігури одних лякали, а інших захоплювали.

Д.:https://zabeba.li

У березні 2017 року міськрада Дніпра присвоїла парку статус скверу, а сам парк передали на баланс КП «Міська інфраструктура».

Роботи в парку будуть проводитися в два етапи. Спочатку парк підключать до електричних мереж і водопроводу, спланують територію, покладуть плитку на існуючі доріжки. Виконають відведення поверхневих вод. У центрі парку передбачать площу для проведення свят. Поставлять ліхтарі, підключать систему поливу. Встановлять лавочки і урни на центральній алеї. З боку вулиці імені Галини Андрусенко прокладуть пішохідну доріжку по межі парку.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *