Система Orphus

Ремонт нового моста в м.Дніпрі

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровського міської ради прийняв рішення виділити ще майже 72 мільйони гривень фірмі «Завод» Майстер-Профі «, яка є підрядником по ремонту Центрального моста в Дніпрі. 4 серпня було укладено відповідну угоду на суму 71584399 грн.

Дж.: http://www.sobytiya.dp.ua

Раніше депутат Дніпровської міськради, член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Олександр Турчин заявив, що ремонт моста в Дніпрі йде з суттєвим відставанням від графіка, а також вимагає додаткового фінансування і більш якісного технічного нагляду.

Як повідомлялося, в листопаді 2016 року за результатами тендеру мерія Дніпра замовила фірмі «Завод» Майстер-Профі «батька секретаря міськради В’ячеслава Мішалова Дмитра Мішалова капітальний ремонт Нового моста через річку Дніпро за 177,79 млн грн. Серед всіх тендерних заявок пропозицію фірми Мішалова- старшого було одним з найдорожчих, проте, саме воно виявилося найпривабливішим для міста. з 9 березня 2017 року на Новому мосту в Дніпрі заборонили проїзд приватного автомобільного транспорту через розпочаті роботи по реконструкції моста.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *