Система Orphus

Радою прийнято Закон про право конфіскування всього майна

Корупція.Інфо повідомляє, що у зв’язку з тим, що була необхідність у голосування  за євроінтеграційні закони Радою прийнято законопроект № 4054 в якому йдеться про процедуру арешту майна та інститут спеціальної конфіскації, що в свою чергу  спричинить трагедію у сфері захисту прав українських громадян,

Дж.: http://from-ua.com

Політик Віталій Купрій на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив про свое голосування щодо даного законопроекту, на його думку визначення спеціальної конфіскації несе в собі небезпеку для всіх громадян нашої країни.

Даний закон говорить про те, що відбуватиметься спеціальна конфіскація, яка  полягає у примусовому безоплатному вилученні по рішенню суду у власність держави — грошей, цінностей та іншого майна.

Дане вилучення відбуватиметься при умові вчинення умисного злочину та небезпечних дій, що визначені відповідною частиною Кримінального кодексу України, та за вчинення яких передбачається покарання у вигляді позбавлення волі, а також штрафу поверх 3000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Політик пояснив що згідно даного закону слідчі та прокурори самі визначатимуть що забрати у вас, а що залишити…у відповідності до скоєного суспільно-небезпечного діяння…

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *