Система Orphus

Прозорість фінансування медицини. Медична реформа.

Дж.: http://poshukach.com

Медична реформа приносить прозорість фінансування медицини, вона дозволить всім  українцям звільнитися від поборів в медичних установах та всіляких внесків благодійних.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прем’єр-міністр України —  Володимир Гройсман повідомив від чого звільняться українці з новою медичною реформою, яка була схвалена в четвер та передбачає введення нового принципу: державні гроші йдуть за пацієнтом. 

Володимир Борисович пояснив, що це означає, що кожна конкретна лікарня або амбулаторія тепер буде отримувати кошти від держави за реально надані послуги, а не просто загальним бюджетом, який невідомо як потім розподіляється. 

Крім того, Володимир Борисович додав, що на даний момент влада України розраховує, як оцінити вартість послуг на лікування та як впровадити таку систему виплат з державного бюджету. Також він зазначив, що мова йде саме про вартість, яка на 100% буде оплачуватися за пацієнта з держбюджету, а не з кишені самого пацієнта.

Володимир Борисович  також зазначив, що з введенням системи фінансування українці звільняться від постійних поборів, які зустрічаються в медичних установах.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *