Система Orphus

Проект «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні»

В м. Києві нещодавно відбулася презентація Проекту «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні». Даний проект  будуть реалізовувати громадські організації – Український жіночий фонд та Інформаційно-консультативний жіночий центр за фінансової підтримки Європейського Союзу.

До роботи даного проекту також долучатимуться експерти литовського Центру сприяння рівності. Проект покликаний активізувати реалізацію національного та місцевих планів дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».

 

 

 

 

 

 

Резолюція 1325 була ухвалена в жовтні 2000 року. Вона передбачає посилення ролі жінок у миротворчих процесах, у запобіганні та врегулюванні конфліктів і вирішенні проблем, спровокованих ними. До реалізації цього документу долучилося багато держав, серед них, зокрема, й Україна. У лютому 2016 року Кабінет Міністрів ухвалив Національний план дій, спрямований на виконання Резолюції. Він розрахований до 2020 року. До розробки Національного плану дій долучилися фахівці Міністерства соціальної політики, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства освіти і науки, а також громадських організацій.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *