Система Orphus

Проект «Шкільні офіцери поліції»

Дж.: https://www.google.com.ua

У березні 2018 року в Дніпрі почав свій розвиток проект «шкільні офіцери поліції». На сьогодні в кожній школі міста є свій офіцер.

Проект належить поліції спільно з Міністерством освіти і науки України.Таку інформацію розповіли начальник відділу зі зв’язків з громадськістю патрульної поліції Дніпропетровської області Павло Карманов і заступник начальника відділу по зв’язках з громадськістю патрульної поліції Дніпропетровської області Наталія Очеретяна.

У Дніпропетровській області реалізацією проекту займається відділ зі зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, а координатором є Наталія Очеретяна. Основною метою проекту  «шкільні офіцери поліції» — це запобігання порушенням серед школярів, адже протиправна поведінка дітей і підлітків — це вже не новина. Шкільний офіцер відвідує школи, батьківські збори, проводить навчальні заняття з дітьми, спілкується з адміністрацією, запобігає конфліктам в школі або допомагає їх вирішити.

З вересня проект охопив 152 школи, в яких працюють 13 шкільних офіцерів поліції. За одним поліцейським закріплено 12 шкіл, кожну школу він відвідує, в середньому, двічі на місяць. Отже, за півроку він відвідає кожну школу як мінімум 8 разів.

Теми занять для дітей та підлітків різні, як і способи донесення інформації. В першу чергу, заняття проводять в початковій школі, щоб навчити, як поводитися на дорозі, в людному місці, з незнайомими людьми.

У жовтні співробітники поліції зустрінуться з учнями 5 — 9 класів, щоб поспілкуватися на такі теми, як «Протидія Буллінг» і «Безпечний інтернет для підлітків». А вже взимку поговорять зі старшокласниками про відповідальність підлітків за порушення закону. Також, спільно з громадськими організаціями та благодійними фондами, поговорять про створення сім’ї без насильства. Вся інформація, яка подається, відпрацьована і підігнана до кожної категорії дітей. Під час занять школярі можуть задати будь-яке питання співробітнику поліції і отримати аргументовану відповідь.

Проект прагне до того, щоб учні виховувалися в дусі поваги до закону, поліції і країни в цілому.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *