Система Orphus

Продовження боротьби підгороднян за життя зі світлом

DSCN0225 Продовження боротьби підгороднян за життя зі світломСьогодні, 15 грудня, о 8 ранку на вулиці Піонер Майдан 48 — пройшло друге зібрання з приводу відключення світла в мешканців Підгородного без попередження відповідних.

Як і минулого зібрання на вулиці Крайній представником від громади був Констянтин Іванович Писаревський. Тоді він запропонував написати офіційного листа до начальника РЕЕС. Щоб питання розглянули, мешканці зібрали підписи.

Людям вже набридло, що кожного дня з ранку і до 17 години вечора немає електроенергії. Ця проблема спіткала Українську, Набережну, Крайню, Янтарну, Зелену та багато інших вулиць Підгородного. Громада з офіційним листом, в якому написано, що : «Ми мешканці Підгородного обурені, що елекроенергію вимикають безсистемно та без попередження». Громада вирушила до начальника РЕЕС.

«Власники великих будинків споживають багато електроенергії, а через них прості люди повинні сидіти у холоді» — сказав один з мітингуючих. Люди вимагали від керівника встановлення певного графіку відключення електроенергії.

На що Шуляцький Марк Львович відповів:«Графік відключення світла повиннен дати Киев, але наразі доведеться чекати.В подальшому графік вимкнення на вулицях буде  чергуватись, не 6-7 годин на день, а лише 2 години». DSCN0226 Продовження боротьби підгороднян за життя зі світлом

Один з мешканців вулиці Крайньої ще рік тому звернувся до керівництва РЕЕС з проханням поставити на їх вулиці трансформатор, але питання не було вирішено. Язиковський Микола Васильович головний інженер РЕЕС відповів, що на цьому тижні обіцяний трансферматор буде встановлений. Потім громада вирушила до міського голови, щоб задати питання з приводу данної ситуації. Люди звернулися до нього, щоб він висловив свою думку щодо відключення світла в Підгородному. Дудка Петро Федорович сказав, що від міської ради буде відправлено листа до РЕЕС, в якому будуть занесені всі пропозиції громади щодо вирішення проблеми.

17 грудня 14:00 в міській раді відбудеться зібрання представників влади міста Підгородного та соціальної служби в рамках проекту «Добре вдома ».Тоді і будуть розглянуті питання щодо електроенергії та одинокої бабусі, яку сусід виживає з власного будинку. Всі бажаючі можуть бути присутні.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *