Система Orphus
Кильчень

Про сумні та цілющі верби нашого міста

Кильчень

Фото з відкритих джерел

Загадковість алеї сумних верб, що ростуть на берегах Кільчені,цікава всім жителям. Будь-якої пори року вони чарують око. Їх листя та корінці омиває прозора водичка ріки. Тоненькі деревця нагадують образ стрункої молодої дівчини. Існує 3 записані легенди, про які ми пропонуємо зараз дізнатися й нашим читачам.

У першій легенді розповідається, що колись тут жила заможна сім’я паничів. А у сім’ї цій росла гарна-прегарна дівчина, і закохалась вона у простого та бідного парубка, але батьки були проти заміжжя дочки з нерівнею. І вона повісилась на високій-високій вербі. І тепер ці деревця плачуть, а жителі Підгородного за це називають їх Сумними вербами.

З другої легенди ми дізнаємось,що під час війни німці полонили молодих дівчат,щоб ті рили окопи для укриття від обстрілів. І молода знесилена санітарка,незважаючи на те,що була смертельно поранена сама, рятувала поранених бійців, при цюму дописувала щоденник. Переповідаюиь, що там були пісні та вірші про кохання. Цю санітарку поховали під вербами. Тепер,коли з кимось щось трапляється кажуть:» Піди до верб, хай санітарка перев’яже — рани зціляться»

А ось третя легенда розповідає нам, що молода дівчинонька,через те,що батько не дозволив їй одружитись з коханим, пішла до Кільчені і втопилася… Батько насаджав на берегах річки верб на честь доньки. А сам виїхав до Петербурга. З того часу не одна дівчина там втонула, бо самотньо молодиці, почуває непотрібною себе.

Сподіваємось вас захопили ці дивовижні легенди. Продовжуйте разом із нами розпізнавати секрети Піднородного.

Також читайте, історія ріки Кільчень м. Підгородного.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *