Система Orphus

Про приєднання смт.Слобожанське до м.Дніпра

Дж.: https://dp.informator.ua

Вчора —  27 лютого, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ в м.Києві прокоментував «ініціативу» департаменту транспорту міськради Дніпра залишити без транспортного сполучення ціле селище, що прилягає до смт.Слобожанське, а також його приєднання до міста.

Крім цього, він повідомив, що підтримує ініціативу мера м.Дніпра Бориса Філатова приєднати селище Слобожанське до міста, незважаючи на конфлікт з жителями. 

Питання журналіста, чому так вийшло з транспортом до Слобожанського, Гройсман відхилився, не давши чіткої відповіді. Замість цього Прем’єр сказав, що люди самі повинні вирішувати, чи потрібно їм приєднання до міста. Крім того, Прем’єр повідомив, що : «Коли ви були просто жителями — ви були бідними, коли ви з’єдналися — стали багатшими. А якщо ви об’єднаєтеся з м.Дніпром — ви станете супербагатими». Також він відмітив, що що якщо жителі не проголосують за це — ніхто нічого не зможе зробити, і все залишиться так, як і було.

Ми раніше повідомляли, що маршрути скоротили, тому що селище Слобожанське не є частиною міста. З 26 лютого жителям необхідно шукати спосіб добиратися додому кількома автобусами з пересадками.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *