Система Orphus
Подгороднее Днепропетровская область

Про наше Дике поле

Подгороднее Днепропетровская областьДля кожного мешканця Підгородного дуже важливо знати кожний куточок свого міста. Чи не так? А для нашого сайту важливо повідомляти вам про них, дізнаючись разом із вами всі секрети та історичні факти. Сьогодні пропонуємо вам, наші любі читачі, дізнатися про Дике поле.

Ще не початку 13 століття в історії всієї України стався перелом. Постійні набіги татаро-монгольських завойовників руйнували все на своєму шляху до перемоги. Звісно, наш героїчний народ боровся, до останнього стояв стіною за свій край, але це не рятувало від спалених домівок, ні від вбитих людей.

Настав час жорстокої навали: курява застелила сонце, зів’яла трава, розбіглося все живе. Все Присамар’я палало у 1223 році. І саме на місці сучасних земель придніпров’я, в тому числі і Підгородного утворилось Дике поле. Тут люди завжди шукали порятунку, бігли сюди, щоб врятувати життя. Так,справжній оберіг українського народу.

Дуже хотілося б почути вашу думку. Чи дійсно Дике поле є історико — героїчною пам’яткаю нашої Батьківщини? Що ви про нього знаєте?

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *