Система Orphus

Пристебнувся — збільшив шанси на життя

Фото з сайту gai.dp.ua

За поточний рік сталося 3 657 ДТП, з них 854 з постраждалими, 113 загинуло людей та 1035 травмовано. У 259 випадках ДТП, що сталися на Дніпропетровщині співробітники виявили факт ігнорування засобів безпеки та його пасажирами пасивних засобів безпеки. Зокрема вони забували про мотошоломи та пристебнутися.Через це 332 людини травмовано та 30 загинуло. Від чого ж рятує нас звичайний пасок безпеки?Які наслідки халатного відношення до пристебнування паском безпеки?

Пасок — рятунок вашого життя. Якщо ж вірити анології, то небезпечно виявитися не пристебнутим під час зіткнення. Водій з силою 9 тонн ударяється у приладовий щиток, а за 0,02 с водій і пасажир врізаються у лобове скло головами та отримують смертельні травми. У цей момент тіло перетворюється у 800 кг мішок з кістками і більшості випадків вилітає з машини через бокове або лобове скло. Пристебнуті паски безпеки у пасажирів передніх сидінь знижує рівень загибелі на 40-60%,а задніх сидінь 25%.

Помилковим є думка, що виконуючи правила дорожнього руху ми лише догождаємо Державтоінспекції. Від кожного водія на дорозі залежить безпека інших учасників дорожнього руху.

Маленьких пасажирів потрібно перевозити у спеціальних дитячих кріслах, які оснащені пасками безпеки. Крісла знижують ризик травмування на 71% для немовлят і 54%-для малюків, що починають ходити.

Згідно законодавством України пасок безпеки повинен використовуватися водієм та пасажиром у разі порушення вимоги накладається штраф. Задумайтесь та пристебуйтесь не для того, щоб не платити штраф ,а для того щоб збільшити відсоток життя під час ДТП.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *