Система Orphus

«Прийди на вибори! Захисти державу!»

IMG_4997.CR2«Прийди на вибори! Захисти державу!»Учора, 8 травня, пройшла прес-конференція членів та партнерів інформаційної кампанії «Прийди на вибори! Захисти державу!» з журналістами та громадськими діячами Дніпропетровської області.

Метою проведення зустрічі було пояснити усю важливість інформаційної кампанії, обговорити її майбутнє та залучити до її спільної реалізації громадськість.

25 травня в Україні відбудуться дострокові президентські вибори. Саме від їх проведення залежить майбутнє 46-мільйонної країни, стабільність, мир та спокій у всіх населених пунктах. Головне аби кожен громадянин усвідомив, що новообраний глава держави – це перший, але найголовніший крок для покращення ситуації в країні. За всі 23 роки існування України – це найвідповідальніша виборча кампанія, від якої залежить життя і майбутнє кожного громадянина – від дитини до літньої людини.

Під час проведення кампанії «Прийди на вибори! Захисти державу!»  волонтери проекту будуть IMG_4962.CR2«Прийди на вибори! Захисти державу!»розповсюджувати серед мешканців населених пунктів  листівки, плакати, українські прапорці, стрічки в кольорах національного прапору.

Також, треба наголосити на тому, що організатори акції – не представляють жодної політичної сили та не до чого не агітують.

IMG_4966.CR2«Прийди на вибори! Захисти державу!»Ще одним із компонентів кампанії є «Діалог з Президентом». Волонтери звертатимуться до громадян з проханням написати листа майбутньому Президенту і висловити свої думки з приводу проблем та першочергових змін, які необхідно зробити в Україні. Всі листи будуть передані новообраному Президенту України, як тільки він вступить на посаду.

Така інформаційна кампанія стартувала у 16 областях України і має на меті охопити не лише великі місця, але й маленькі села та селища. Організатори просвітнього проекту – мережа «Громадські ініціативи України».

У Дніпропетровській області цю кампанію проводить член мережі – Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» і його партнери – молодіжні організації «Молодь Ювілейного» та «Асоціація генеральних штатів студентів Європи – Дніпропетровськ».

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *