Система Orphus

Прес-тур для журналістів

В м.Києві —  26 квітня 2018 року  відбудеться прес-тур для журналістів з  Дніпропетровської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської, та Херсонської областей з метою обговорення реформи охорони здоров’я в умовах децентралізації.

Даний прес-тур організовує Український кризовий медіа-центр в  рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Під час даної зустрічі журналісти зустрінуться з виконуючою обов’язки міністра охорони здоров’я –  Уяною Супрун та заступником міністра охорони здоров’я – Павлом Ковтонюком.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) — являється п’ятирічною програмою, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Дана програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *