Система Orphus

Прем’єра нового треку «Вона» від Артура Боссо

Нещодавно відбулася прем’єра нової композиції Артура Боссо, а саме  ліричного треку «Вона», який виконавець присвятив своїм минулим відносинам.

Незважаючи на те, що після розставання партнери зазвичай невтішно відгукуються один про одного, однак  Артур Боссо в пісні звеличує свою екс-дівчину: «Вона — неймовірна! Вона — неповторна!».

Автором слів і музики став сам співак. Відомо, що натхнення приходило в  незвичайних місцях. Рядки пісні артист записував в замітки на телефоні, голосові повідомлення і навіть на серветках в ресторані. Через рік все знайшло цілісність, і, найголовніше, в пісні з’явилася душа.

 Артур Боссо розповів, що:««Я такий романтик»- фраза, яку я почув випадково, зазвучала в моїх думках. Знаєте, зазвичай ти всю пісню постійно прокручуєш в голові, а у мене лише ці слова, які згодом увійшли у приспів. Не буду приховувати, що «Вона» присвячена певним відносинам. Незважаючи на те, що вони вже закінчилися, ця композиція для мене наче сторінка  історії мого життя. Любов надихає!».

В особистому житті виконавця поки затишшя, але в творчості, схоже, починається буря. Артур Боссо вже готує багато творчих сюрпризів для своїх шанувальників. Цілком можливо, що співак відкриє себе в несподіваному для всіх амплуа.

«Я співаю не для когось певного. Моя творчість — це стан душі, а сприйняття глядачів, їх реакція і оплески — дарує мені максимальне задоволення. Після концертного туру я отримав величезний заряд енергії та вже готовий нею ділитися. «Вона» — дуже важливий і особистий трек для мене, але для слухачів я завжди максимально чесний і відкритий» — ділиться виконавець.

Крім того, нещодавно у Артура Боссо завершилася перша частина Всеукраїнського туру «Ти — Ангел», який артист присвятив усім дівчатам. Концерти пройшли при повному Sold Out: заповнені зали, гучні оплески, виходи на «біс», запальні танці та незабутні емоції!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *