Система Orphus
енергоефективність та осбб

Представники ЗМІ та громадських організацій обговорили енергоефективність

енергоефективність та осбб29 жовтня представників ЗМІ та громадських організацій Дніпропетровська, Запоріжжя і Кіровограда навчали ефективному енергозбереженню та запровадженню енергозбереження у багатоквартирних будинках.
Захід «Енергоефективність у житловому секторі України» був проведений Міжнародною фінансовою корпорацією, головне завдання проекту – створення ефективних умов для комерційного фінансування проектів з енергоефективності.
Захід викликав неабиякий інтерес у представників ЗМІ, зала заходу була повною, доповідачів аудиторія засипала актуальними питаннями про енергозбереження та житловий фонд країни.

енергоефективність та осбб
Серед доповідачів заходу – Зоя Гопцій- радник з правових питань проекту «Енергоефективність в житловому секторі України», Володимир Пруцаков – заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, Олександр Гондар- директор департаменту промисловості, підприємництва і інвестицій Дніпропетровської міськради та інші.
Для початку, слухачам надали інформацію щодо запровадження систем енергозбереження в багатоквартирних будинках, новацій законі про ОСББ та причини стримування реалізації даного закону.
Друга частина зустрічі була присвячена термомодернізації житлового будинку та її вплив на оплату комунальних послуг. Присутнім розповіли про заходи з підвищення енергоефективності житлових будинків та джерела економії енергії. Про практичні аспекти впровадження енергоефективних рішень розповіла голова одного з криворізьких ОСББ.
енергоефективність та осббТретя, завершальна частина зустрічі стосувалась аспектів кредитування та спів фінансування енергоефективних рішень. Представники державних банків розповідали про можливості і переваги кредитування енергоощадних програм, а також про умови, на яких надаються дані кредити.
Кожна з секцій зустрічі визвала жваве обговорення серед присутніх. Журналісти тренери зійшлись на тезі, що обов’язок журналіста – роз’ясняти населенню принципи енергозбереження, та пропагувати ефективне використання енергоресурсів, адже в цьому – майбутнє країни.

 Автор: Мария Клокова

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *