Система Orphus
центру надання безоплатної правової допомоги

Позитивні зміни в Підгородному

центру надання безоплатної правової допомоги Сьогодні, 20 січня, у сесійній залі міської ради м.Підгородного відбулась дискусійна зустріч представників різних установ, що працюють у нашому місті і жителів. На цьому заході присутні аналізували виконану роботу влади та перспективи змін у м.Підгородному.

На початку зустрічі голова міської ради Кузьменко Галина Василівна ознайомила присутніх з темою зустрічі. Спеціалісти 3-тього Дніпропетровського центру надання безоплатної правової допомоги Ручко Владислав та Богданов Михайло детально ознайомили учасників із роботою Центру. Уже 21 січня в нашому місті у міській раді також буде відкритий консультаційний центр надання безоплатної юридичної допомоги населенню, працюватиме він з 10:00 до 13:00. Юрій Корнійчу — громадський активіст та один з представників цього центру наголосив, що кожен громадянин незалежно від соціального статусу зможе отримати допомогу у юридичній площині.

центру надання безоплатної правової допомоги Наступним етапом зустрічі стало обговорення пілотного проекту у Підгородному — запровадження нової поліції. Безруков Євген — представник правоохоронних органів Дніпропетровського району розповів про суть проекту і про те, що нашому місті вже працює цілодобово експериментальна поліцейська дільниця. Якщо ви потребуєте поліцейської допомоги, ви можете звернутися по неї за таким номером:+ 38068 477 87 80.

Галина Василівна звернула також увагу на пожежну безпеку у Підгородному. У 2016 році тут сталося вже 4 пожежі. Шановні жителі міста, будь ласка, зверніть увагу на пожежну безпеку у ваших будинках, щоб не сталося лиха!

Також, влада міста почала працювати над створення Швидкої ветеринарної допомоги у Підгородному, вирішується питання з бездомними тваринами, але наразі воно дуже складне для вирішення. Болючим питання під час дискусії стали звалища сміття. Ця проблема також потребує вирішення. Але зверніть увагу, що чистота починається з кожного з нас і поки ми не перестанемо центру надання безоплатної правової допомоги смітити сміттєзвалища не зникнуть! Кузьменко Галина Василівна також звернула увагу на проблеми з каналізацією і попросила кожного мешканця бути свідомими і заключити правомірний договір з каналізаційними машинами.

З ключовими питаннями на зустрічі ми вас ознайомили. Але якщо у вас виникнуть питання чи проблеми — влада міста є відкритою до ваших пропозицій та зауважень, звертайтесь!

 

Автор: Віталіна Серебрянська

Новини від партнерів

  1. Людмила

    ПРИВЕТ ВСЕМ. ХОРОШО ЧТО ИДУТ ПЕРЕМЕНЫ. ПЛОХО ЧТО НИКТО НЕ ЗНАЕТ КОГДА И КАКИЕ ВОПРОСЫ БУДУТ ПОДНИМАТЬСЯ.

  2. АНТОН ПЕТРОВ

    А може міська голова організуе роботу і буде служба по викачкі каналізаційних відходів івивозу сміття для населення,чи вона тільки поради даватиме?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *