Система Orphus

Пожежа у Підгородному

   Пожежа у Підгородному14 березня, на окраїні м. Підгородного сталася пожежа, яка могла винищити лісове насадження і отруїти жителів міста. Добре, що пожежники встигли вчасно її зупинити. За свідченнями очевидців, біля гори на окраїні міста вчора підпалили близько 10 скатів, полум’я охопило сміттєзвалище, що знаходилось поблизу, вогонь вже майже перейшов на дерева посадки.

Але жителі міста вчасно викликали пожежну службу, яка вчасно приїхала і загасила пожежу. На щастя, трагедії майже не сталося, проте Підгородне полонив чорний дим, який міг отруїти жителів міста. Винуватця так і не виявили. Та є свідок, який бачив, що скати підпалив звичайний мешканець м.Підгородного.

Та насправді він порушив низку адміністративних законів.
Перший із них: Стаття 52. «Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель». Псування сільськогосподарських та інших земель, забруднення їх ХІМІЧНИМИ і радіоактивними речовинами, нафтою та нафтопродуктами, неочищеними стічними водами та ІНШИМИ ВІДХОДАМИ, а так само невжиття заходів по боротьбі з бур’янами — тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Другий: Стаття 77.» Порушення вимог пожежної безпеки в лісах».  Порушення вимог пожежної безпеки в лісах — тягне за собою накладенням штрафу на громадян від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Третій порушений закон: Стаття 78. «Порушення порядку здійснення викиду забруднюючих речовин в атмосферу або впливу на неї фізичних та біологічних факторів». Викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади або недодержання вимог, передбаченням даним дозволом, інші порушення порядку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря або перевищення технологічних нормативів допустимого викиду забруднюючих речовин та нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин під час експлуатації технологічного устаткування, споруд чи об’єктів — тягнуть за собою накладання штрафу на посадових осіб від 5 до 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Четверта порушена норма: Стаття 82. » Порушення вимог щодо поводження з відходами під час Пожежа у Підгородномуїх перевезення, зберігання, ЗБИРАННЯ,ОБРОБЛЕННЯ,УТИЛІЗАЦІЇ, ЗНЕШКОДЖЕННЯ, ВИДАЛЕННЯ або захоронення». Тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб.

Відповідальність за всі ці правопорушення визначені Кодексом України про адміністративні правопорушення. Адміністративна відповідальність за ці правопорушення покладається на Підгородненську міську раду.

То чи буде покарано правопорушника?­

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели