Система Orphus

Поради водіям, які полюбляють шалену їзду

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Водії, які полюбляють шалену їзду , необхідно вміти орієнтуватися на поворотах, інтуїтивно відчувати їх напрям.

Гонщики говорять, що не існує такого повороту , в який можна увійти на будь-якій швидкості , а ось вийти з нього інше питання. Якщо вона дуже велика, то ситуація стає непередбачуваною. Напрям дороги можна визначити не лише за дорожніми знаками. Досвідчені водії радять звертати увагу на природні знаки. На характер дороги іноді вказують електричні стовпи, або ряд дерев, які посаджені вздовж дороги. В залежності від цього потрібно заздалегідь спланувати свої дії: скинути швидкість, змінити передачу, положення рук на кермі.

Потрібно пам’ятати, що в таких місцях може бути за поворотом пішохід, велосипедист, тварина, тощо. Тому дуже важливо вміти читати підказки, навчитися відчувати дорогу, для того, щоб уникнути аварій.

Окрема розмова про керування вночі. Усім відомо, що їзда «всліпу». Навіть досвідчені автомобілісти відчувають труднощі вночі. Для того, щоб впевнено відчувати себе потрібно придержуватись деяких правил:

—       Обов’язково ввімкніть світло.

—       Роз’їдаючись із зустрічним транспортом , пам’ятайте, що видимість втрачається, тому намагайтесь під час зустрічі триматися як можна правіше.

—       Відновити зір допоможе переведення погляду на темний бік дороги.

Важливий момент ! Якщо раптово світло ваших ліхтарів зникло і від зузстрічних предметів на дорозі не відображається , будьте напоготові : можливо попереду серйозна перешкода , яка поглинає світло. Це може бути фура, або інша велика «біда». Звичайно, тривога може виявитись хибною, але для власної безпеки пильнуйте за дорогою.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели