Система Orphus

Помилка в розрахунках чи недбалість?

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Нещодавно небайдужі жителі м.Підгородного завітали на будівництово нового дитячого садочка біля школи №4 в нашому місті. 
Під час візиту відвідувачі не  зустріли ні одого робочого у касці, чи наявих інших засобів індивідуального захисту, побачили купи сміття за межами будівельного майданчика, кілька згарищ, одне з них, свіженьке щє  диміло, а це означає, що  будівельники спалюють сміття на відстані 50 м від школи і не переймаються наслідками. 
І все це  ще дрібниці порівняно з тим, у якому стані перебувають так звані пілони. 
Опорні колони, які повинні нести пожежні сходи виглядають дещо незвично (фото додається). Виконроб пояснив, що внаслідок конструкторської помилки фундаменти під опорами змістились і щоб Їх вирівняти підковиряли бетон та повигинали арматуру потім все зал’ють бетоном і хвилюватись немає причин. Але є трохи неточності, бо  якщо міцність грунтів задана невірно, то фундаменти самої будівлі можуть не витримати просадки грунту після доброго дощу або інтенсивного танення снігу. 
Будівля повинна використовуватись під дитячий садок, чи буде перебування дітей безпечним у такій споруді? 
Відвідувачі планують  звернутися до замовника робіт – Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, з вимогою перевіити підрядника, адже за бюджетні кошти і немаленькі ми можемо отримати аварійний об`єкт в гарній обгортці.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *