Система Orphus
посадка тюльпанов

Покров з тюльпанів прикрасить ваш сад

посадка тюльпанов

фото з відкритих джерел

Існує широка різновид цибулин, здатних породити ці чудові квіти, які живуть» навесні і раннім літом. Батьківщиною цих рослин є Європа, Західна Азія та Північна Африка. Прохолодний клімат сприяє гарному росту тюльпанів. Але ці рослини так само можуть вирощуватися і на півдні, якщо перед посадкою цибулини зберігалися при температурі 40 градусів за Цельсієм.

Ті сорти тюльпанів, пелюстки яких мають різнокольорове забарвлення, називаються «рваними» тюльпанами. Квітки їх цибулин відомі наявністю смужок різного кольору і/або розрізами по краях пелюсток. Даний сорт максимально привабливий. Розрив пелюсток можливо викликаний яким-небудь вірусним захворюванням квітів. Можливо, що подібний недуга можливо створений штучним способом шляхом щеплення частини хворий цибулини до здорової. Типовими симптомами захворювання тюльпанів є блідо-зелені смужки або плямочки на пелюстках. Сама рослина не досягає своїх стандартних розмірів і не приносить стільки врожаю квітів, як здорове. Доцільно усунути хворі цибулини від здорових рослин, щоб не допустити подальше поширення інфекції.

Квіти з наявністю цяток на рожевому або рубіновий тлі називаються Троянди. Ті, білосніжний фон чиїх пелюсток прикрашений пурпуровими і фіолетовими цятками, носять назву Байблоэменсы. Якщо ж перед вами жовтий пелюстка з великою кількістю коричневих, червоних або пурпурних цяток, будьте переконані — це Биззары.

Існує ще велика класифікація тюльпанів, делящая їх на два типи: раноквітнучі, період цвітіння яких припадає на квітень, і цвітуть у травні. Згідно з особливостями самих квітів і вимогам до їх вирощування, ці дві великі групи підрозділяються на 16 маленьких підгруп.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *