Система Orphus

Покарано зловмисників по виготовленню сорогатного алкоголю

Дж.: https://www.google.com.ua

У м.Дніпрі засуджено трьох учасників організованого злочинного угруповування, які виготовляли і збували сурогатний алкоголь.

Сурогатний алкоголь — це різні рідини, не призначені для внутрішнього вживання, але, тим не менше, що використовуються замість алкогольних напоїв, в  основному через доступність та  меншу ціну. Залежно від складу, вони можуть завдавати істотної шкоди здоров’ю. Вживання сурогатів типово для пізніх стадій алкоголізму. Так, влітку 2016 дніпрянин створив стійке злочинне об’єднання, для отримання стабільного прибутку від незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв.

Дніпряни-зловмисники чітко розподілили між собою обов’язки. Чоловіки самостійно здійснювали пошук спирту, іншої сировини, тари. При цьому не забували вживати заходів конспірації. Вони відкрили підпільний цех прямо в гаражі на території приватного домоволодіння справжній «Міні завод» з виробництва фальсифікату. Даний, так званий, «завод» був обладнаний всім необхідним, для забезпечення масового виготовлення алкогольної продукції. Зловмисники встановили виробничу лінію, яка складалася із пластикових труб, шлангів, електронасосів, ємностей для змішування та розливу рідини, бочок для змішування спирту та води, вимірювальних засобів, а також іншого обладнання, які забезпечували переробку сировини в алкогольну продукцію — готову для реалізації.

Працювали зловмисники, як правило, в «нічну зміну» двічі на місяць, і при такому режимі виготовляли по 400 л фальсифікату, який розфасовували в спеціальну тару та  транспортували в Новомосковський район для подальшої його реалізації на розлив в місцевих торгових точках, що належали одному із співучасників злочинної групи.

Так, вироком Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська для трьох учасників організованої злочинної групи за ч. 3 ст. 28і ч. 1,2 ст. 204  КК України, призначено їм покарання у вигляді 85000грн. штрафу з конфіскацією незаконно виготовленої алкогольної продукції та обладнання для її виробництва.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *