Система Orphus
Днепропетровский театр оперы и балета

Покарання сміттєвим баком дісталося й до директора Дніпропетровського театру

Днепропетровский театр оперы и балета

Фото з сайту kp.ua

20 січня в кабінет директора Дніпропетровського театру опери та балету Олександра Шароварова несподівано нагрянув люстраційний комітет області у вигляді Таміли Ульянової і глави громадської організації «Майдан-Січеслав» Віктора Романенка і ще близько 20 «представників громадськості», — повідомляє Комсомольська Правда.

Метою їхнього візиту стали події, які відбувалися рік тому під стінами театру. Це зібрання проросійських мітингів, на будівлі театру немає державного прапора, а в театрі зберігалася сепаратистка символіка, а російські триколори шиють мало не в самому кравецькому цеху театру. Наводилися якісь скарги співробітників, які, мовляв, були змушені піти з театру через махінацій директора з зарплатою. Даний комітет запропонував Шароварову негайно написати заяву про звільнення.

А потім на стіл полетів прапор Російської Федерації. Люстратори стверджують, що активісти вилучили його з шафки в кабінеті директора, хоча Шароваров запевняє — прапор підкинули. Покарання послідувало негайно: директора витягли на задній двір театру і запхали в сміттєвий бак.

Жодних документів, заяв, скарг, що підтверджують провину Шароварова, люстратори з собою не принесли. Не знайшли триколорів і в кравецькому цеху. Головний художник театру показала тільки старовинні костюми, що знаходяться на реставрації — прапорами, сказала, зроду не займалися. На якій підставі прийшли звільняти директора активісти — ніхто так і не зрозумів.

Все, що з ним проробили люстратори, директор ввічливо назвав хуліганством.

У прес-службі міліції кажуть, що прийняли від директора театру заяву про хуліганські дії, вчинені проти нього. У той же час надійшли заяви і від учасників люстраційного процесу. Свідки повідомили про те, що прапор РФ дійсно був витягнутий з шафки в кабінеті директора. Історія, мабуть, матиме продовження. Люстратори мають намір звернутися до начальника обласної міліції Віталію Глуховеря. А театральні діячі просять розібратися губернатора Ігоря Коломойського.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *