Система Orphus
Подгородное Днепропетровская область

Пограбування на вулиці Садовій

 

Подгородное Днепропетровская область

Фото з відкритих джерел

Мешканці міста Підгородного будьте обережні! Вчора, 7-го листопада, о 9 годині вечора на вулиці Садовій пограбували дівчину.

Дівчина йшла додому по вулиці Садовій і розмовляла по телефону, напевно це і привернуло увагу злочинця.Він йшов слідом за нею,але вона не надала цьому великого значення. Коли дівчина знаходилася на розі вулиць Кільченської та Садової ззаду на неї напав чоловік та почав душити, вона не могла нічого зробити. Злочинця привабив її мобільний телефон. Вона зрозуміла, що якщо вона йому віддасть то він її відпустить. На щастя їй вдалося вирватися з рук кривдника. Після цього з вкраденим телефоном спокійною ходою чоловік направився в бік вулиці Садової. 

Запам’ятайте злочинця!

Чоловік років 37, схожий на п’яницю, ріст приблизно 165 — 170. Був одягнений в спортивні штами та дуту куртку. Мешканці району Кільченської та Садової вулиць — будьте вкрай обережні в пізній час, адже злочинця ще не піймано.

Новини від партнерів

  1. Марина

    Все крайне плохо.. даже то что в статье опечатки, и не одна. прежде чем писать что либо проверяйте текст! Злочинеця — это слово явно не так пишется!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели