Система Orphus
Подгородное

Поетичний марафон у Підгородному

ПодгородноеВчора, 20 березня, Районна дитяча бібліотека провела Поетичний марафон місцевих поетів, присвячегий Всесвітньому дню поезії «Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». На заході були присутні й гості з інших міст.

На початку всі вшанували поетесу Ліну Костенко, яка святкує День народження в цей день.

Поетичне свято разпочали з виступу Дніпродзерджинського фольклорного гурту «Калина», який заспівав дуже гарні вітальні пісні, адже без поезії їх би не існувало…

А честь першою прочитати свої чарівні вірші надали вже знаній поетесі м. Підгородного Дорі Калиновій, яка має у своєму поетичному арсеналі вже багато збірок, а на її вірші складено чимало пісень. Естафету вона передала Надії Іванівні Філенко, гості з Кривого Рогу, яка свої поетичні збірки навіть подарувала районній дитячій бібліотеці. Наступним честь виступити перед аудиторією мав Констянтин Семенович Дуб, який прочитав декілька чутливих, проникливих віршів.

Далі музичною перервою привітав учасників марафону гурт «Криниця» м. Підгородного, у якому, доречі, співає й дуже талановита поетеса, яка пише гарні гуморески Марія Заугольна.

Також свій веселий, чудовий вірш прочитала й молодий бібліотекар Юлія Равшанова. А своїми сатиричними віршиками розвеселив аудиторію Констянтин Писаревський.

Звісно, теперішні події глибоко впиваються в серця чутливих поетів і виливаються у рядках.

Журналіст нашого сайту Серебрянська Віталія також не втрималась і прочитала свої два вірші, один з яких присвячується людям, які загинули від обстрілу автобусу під Волновахою, а другий називається «Ты обещал…».

Лариса Омельченко читала свої вірші-молитви за солдатів під спів церковних дзвонів, який усі присутні сприйняли за символ того, що війна на сході України все ж таки скінчиться і воїни-сини повернуться додому. Завершило поетичний марафон чаювання, що зігріло серця усіх учасників.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели