Система Orphus
Город Подгородное

Підгородненське вбивство: що ж насправді сталося?

Город ПодгородноеНещодавно у м. Підгородному знайшли тіло вбитої дівчини. Її звали Кравчук Олена, жила вона у м.Підгородному на вул. Первомайська. Життя нещасної перервалося на двадцятому році життя.

Опитавши друзів, знайомих, сусідів та батьків померлої, можна сказати, що дівчина була дуже добра та наївна, неначе дитина, тому багато чого не розуміла. Зі слів батька Анатолія Олександровича з’ясувалося, що Олена була психічно хвора, тому більшість її дій були не зрозумілі іншим. Батько виховував її та брата один, бо мати їх покинула, коли

Город Подгородное

Будинок,де жила Олена

дівчинці було 6 років, а брату Владиславу усього 2 роки. Увесь час батько, як міг так виховував

їх.

Останні 3 роки з нею та батьком проживають квартиранти, які завжди допомагають цій не благополучній сім’ї. Тітка Наталія (одна із квартирантів) завжди намагалася допомогти Олені, навчити чомусь та застерігала, що зайняття проституцією не доведе до добра. Дівчина нікого не хотіла слухати, бо думала, що це найлегший заробіток коштів.

У ході журналістського розслідування з’ясувалося, що у смерті Кравчук Олени Анатоліївни обвинувачують двох учеників КЗПСЗШ №3, які визнали, що вчинили цей злочин.Тільки після рішення суду їх можна визнати вбивцями Оленки. Їм загрожує 15 років суворого режиму кожному, зараз підлітки перебувають у СІЗО.

Під час розслідування також було з’ясовано, як було вбито дівчину.Спочатку п’яні підлітки вдарили її по голові дерев’яним бруском, після цього зґвалтували та, щоб позбутися тіла кинули її у р.Кільчень, та перед цим забрали телефон, який потім продали.Метою вбивства стало те, що вони не хотіли, щоб хтось дізнався про те, що дівчина зробила їм інтимну послугу.

За словами медичного експерта, дівчина померла 12 січня 2015 року від утоплення.Тіло дівчини було майже не впізнати та на голові була величезна гематома, а на шиї шрам.Картина не для слабконервових, тому ховатимуть її у закритій труні.

Хочеться виразити особливу вдячність керівництву поховального бюро «Магнолія»,за те що зробила виняток та безкоштовно організувала все, що потрібно для поховання Оленки.Також дякуємо нашій міській раді, яка швидко та безкоштовно знайшла місце для захоронення, та організувала людей для підготовки могили.

Нагадаємо, 4 березня, у м.Підгородному, о 13:00 було знайдено мертвою молоду дівчину. За інформацією надійного джерела, відомо, що тіло нещасної дівчини знайшли за будівлею РЕСА, біля берега річки Кільчень.

Новини від партнерів

 1. КАРИ

  вы бы лучше у соседей спросили как из нее издевались заставляли ее заниматся проституцыей, что бы деньги им приносила на спиртные напитки!!!!!! и избивали ее….. поетому она избегала из дома, все что они говорят ЛОЖЬ!!!!!!

  • Введите ваше имя...

   Вы можете это подтвердить?И это вы знаете по её словам?Почему вы не обратились в правоохранительные органы, чтобы её спасли?

 2. имейл

  Сволочи!Жалко эту девушку нет слов.Почему только соседи зная столько лет как она жила,не пытались приструнить ее отца,если он заставлял ее заниматься проституцией.Что этот ребенок в жизни видел?Соседки,видя это,не заступились за нее.Имея вот такую жизнь она все же была доброй…Царство ей небесное.Очень жаль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели