Система Orphus
Проверка перевозок 2015

«Північтранс» може зникнути з наших, пасажирських, очей

Начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Тимур Швець заявив про те, що за підсумками перевірок перевізників, які проводяться за дорученням очільника області Валентина Резніченко, вже визначено перший кандидат на розірвання договору. Ним стало ВАТ «Північтранс», яке після повторної перевірки так і не ліквідував низку порушень. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Найближчим часом перевізник отримає лист-попередження з вимогою усунути всі недоліки в 10-денний строк. Якщо за цей час якість перевезень так і не покращиться, то договір буде розірвано. Відповідний лист вже готується облдержадміністрацією.

Як розповів Тимур Швець, поширені порушення — відсутність документів, на підставі яких здійснюються пасажирські перевезення, незадовільний технічний стан автобусів, недотримання водієм режиму праці та відпочинку, відсутність інформації для пасажирів тощо. Загалом минулого тижня представники ОДА, ДАІ, Укртрансінспекції та громадськості виявили 55 порушень на 3 підприємствах області. Перевірки тривають.

Новини від партнерів

  1. Житель

    По документам АТП «СЕВЕРТРАНС» обеспечивает 242 центровой маршрут с интерваллом — 20 — 60 мин., фактически — один раз в день в 6:33. Это есть неисполнение договора. Поднимите данный вопрос до перевозчика и городской власти, пожалуйста.

    • Сергей

      Собирайте собрания и подписи людей для восстановления маршрута и обращайтесь в АТП «СЕВЕРТРАНС». Мы готовы помочь в решении данного вопроса.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *