Система Orphus
Школы Подгородного

Пишаємося вченою молоддю Підгородного

Школы Подгородного

Фото з відкритих джерел

У Підгородненському НВК №1 завершилась декада суспільно-гуманітарних наук, під час якої вчитель української мови та літератури Горб Г.В. провела гру-вікторину за творчістю І. Франка у 5 класі. Цікавим і змістовним був урок-екскурсія «Шляхами творів Т. Г. Шевченка». З учнями 7 класк подорожувала вчитель вищої категорії Колісниченко О. В. Надовго запам’яталась учням 5-6 класів театралізована вистава «Парад казкових героїв», яку підготувала молодий вчитель Назарюк Н. І.

У наш час запроваджується багато проектів ,конкурсів, фестивалів задля підтримки та вшанування української мови,історії,культури. Але найважливішою сходинкою до збереження етносу нашої держави є патріотичне виховання школярів. І можливо, саме ми, діти,зможемо відбудувати нашу країну,вивести її на найвищий рівень розвитку.

Юні мовознавці взяли участь у літературно-мовних конкурсах, які проводилися у районі. Переможцями 2 етапу 14 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали: Білодід Софія, Марфобудінова Азіза, Борщ Карина, Циба Марина, Білодід Катерина, Серебрянська Віталія.

Перемогу у 2 етапі Міжнародного літературно-мовного конкурсу імені Тараса Шевченка здобула учениця 10 класу Серебрянська Віталія.За висновками журі конкурсу ,наші учні виявили високий рівень знань і практичних умінь з української мови, продемонстрували нестандартність мисслення у виконанні творчих завдань, правописну грамотність, уміння доводити власну думок.

Завершило декаду суспільно-гуманітарних дисциплін літературно-музичне свято » З Україною в серці». Катерина Шевцова, Ангеліна Овсієнко та гурт учнів 5 класу виконали українські пісні, у яких відображається історія нашого краю. Дар’я Лапа та Водоп’ян Денис стали провідниками до музею життя українців. Золотухіна Анастасія і Серебрянська Віталія вшанували пам’ять віршами про наших замляків,які загинули на Донбасі. Найбільше вразило присутніх на заході те, що державний гімн діти співали з долонею на серці й сльозами на очах.

Діти-майбутнє України. А тому вже змалку кожен вчиться шанувати й любити свою Батьківщину. Сила Вітчизни — у нас самих. Поки український народ єдиний — єдина й непереможна Україна.

Зараз — час діяти! Навіть простий шкільний концерт,проведений українською мовою та задля вшанування України, є маленькою перемогою нашої держави. Важливість цієї події вища за референдуми, вибори,підписання договорів. Закарбовуючи в серцях дітей любов до рідного краю, Україна робить величезний крок вперед.

Пробач же, ненько Україно,
Всіх тих,хто рушить світле майбуття,
Тих,хто дитячі мої мрії,
Забувши істину,
Звернув у небуття.
Я буду вічно шанувати
Свій край, історію ,пісні,
І в серці віру все життя плекати,
Хоч бачу рідний дім лише у сні.
тримайся,рідна Україно,
З тобою ми,за тебе ми.
За тебе,матінко єдина,
За тебе наші молитви.
Я вірю,збудуться надії,
Я знаю ,прийде день і час.
І зникне біль, здійсняться мрії
Про мир і спокій для всіх нас.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *