Система Orphus

Підстави для збільшення тарифу за проїзд в транспорті маршрутом м.Дніпро-м.Підгородне

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Ми раніше повідомляли що перевізники збираються підвищувати тариф за проїзд. І ось знову ми повернулися до перевезень і знову Північтранс. Перевізник в автобусі повісив оголошення про підняття тарифу і зверніть увагу — БЕЗ УТОЧНЕННЯ ціни з 03.02.2018р (це  завжди так  робиться даним перевізником  у суботу).

Деякі джерела повідомляють що фігурує цифра підняття тарифу на 3 грн., а це в свою чергу відповідає підвищенню тарифу на  33% (оскільки зараз ціна за проїзд становить 9грн).

Офіційних підстав для таких змін на разі немає Однак, Заступник директора департаменту ЖКГ Володимир Володимирович Верхотурцев у телефонній розмові відповів на питання щодо подорожчання та законності надання послуг з перевезення пасажирів маршрутами м.Дніпро-м.Підгородне.

Крім того, з розмови стало відомо те, що офіційних листів про зміну тарифів  в ОДА м.Дніпра не  надходило та і зрештою відповідно до законів і порядків перевізник офіційно за 5 діб до подорожчання проїзду вимушений повідомити пасажирів оголошенням із вказанням суми тарифу.  Тому з више сказаного випливає, що завтра подорожчання проїзду в транспорті аж ніяк не відбудеться. 

Також  Володимир Володимирович Верхотурцев підтвердив у своїй розмові що договір на перевезення з Північтрансом завершився ще 30 листопада 2017 року, однак даний перевізник ще працює, оскільки очікується найближчих місяць-півтора проведення конкурсу на перевезення (приблизно в березні).

Новини від партнерів

  1. Татьяна

    Они заранее не пишут цену билета уже не первый раз. Чтобы заранее не митинговали. А завтра , уверена, будут требовать по новому тарифу. Кто обоснует тому может повезёт проехаться по старому тарифу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *