Система Orphus
Вирус Эбола лекарства

Підготовка до супротиву вірусу Ебола

 

Вирус Эбола лекарства

Фото из открытых источников

Санепідеміологи Тернопільщини були готові зустріти вірус Ебола. На тренінгах працівників санстанції навчають бути у всеозброєнні.

Під час робочого дня, на дворі тернопільської СЕС, дезінфекційна працює камера. Привезено її сюди для того, щоб епідеологи побачили, як треба дезінфікувати матеріал, котрий мав контакт з зараженими вірусом Ебола:
«Коли доставили речі, матеріали, один працівник заходив до камери, а від іншого працівника приймають матеріали. Після того коли розклали термометри, заклали біотести,в яких був присутніми біологічні матеріали, культура, котра повинна була померти при температурі 98 С та експозиції при 30 хв. Працівник виходить тоді, коли це все закладено».

Степан Дністрян – директор Тернопільського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби:
«Головний лікар та його помічники, котрі повинні працювати у «центрі» надзвичайно небезпечної інфекції – позавчора наші лікарі провели демонстрацію, як треба правильно одягати одяг, працювати з хворим, знімати одяг, аби самому/самій не стати жертвою зараження Ебола».

На щастя,епідеміологи все ж таки заспокоюють, нас,бо ні на Тернопіллі, ні в Україні загалом не зареєстровано про випадки лихоманки Ебола. Звичайно ж нам всім треба бути готовими до неї як і маеріально, так і професійно.

Марія Павельєва, начальник відділу епідеміології Головного управління Держсанепідслужби області:
«Наразі ми докуповуємо потрібні нам протичумні костюми оновлені таки для того,щоб бути дійсно захищеними. На даний момент є багато чого придбаного там: і деззасоби, і різні ємності для того, щоб замочувати».

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели