Система Orphus
тренинг в Ровном

Підгородне за стійкий розвиток територій

тренинг в РовномЗ 31 березня по 3 квітня м. Рівне та Волинський ресурсний центр вітали активістів з різних куточків України, у тому числі і з Підгородного, на навчально візиті «Стійкий розвиток територій. Співпраця неурядових організацій та органів місцевого самоврядування/ органів державної влади».

Найдосвідченіші громадські діячі Рівненщини поділилися досвідом, який отримували протягом багатьох років плідної праці зі своєю командою, тобто організацією.

Так хто ж вони, зубри громадської діяльності Рівненської області? Учасники навчального візиту відвідали близько 9 неурядових громадських організацій. Із якими пропонуємо ознайомитись й вам.

Волинський ресурсний центр — це громадська організація, яка вже протягом майже 20 років працює над покращенням міста, області, країни; реалізовує багато суспільнозначимих проектів та допомагає розвиватись іншим «молодим» об’єднанням громадян; активно та ефективно співпрацює з владою.

Центр сприяння бізнесу — це організація, що спрямувала свою діяльність на активізацію підприємців України, розвиток бізнесу, налагодження комунікації, реаізацію проектів у підтримку конкурентносроможності нашої держеви у напрямку підприємств. Реалізовуються всі проекти за підтримки Євросоюзу та м. Любліна. Організація співпрацює з Виконавчим комітетом Рівненської міської ради.

«Екоклуб» — міська молодіжна громадська організація. Найбільше уваги приділяє екологічним винаходам, які можуть зробити життя українців не тільки більш здоровим та естетичним, а ще й економічним та цікавішим.

«Smart people» — громадська організація Рівненщини, що реалізовує соціальні пректи, здебільшого направлені на розвитак молоді. Креативні, розумні, цікаві та активні.

Комітет виборців України — організація, що працює над правовим розвитком громадськості у різних напрямках, надає безкоштовну юридичну допомогу та підтримку. Слідкує за правильним проведенням чесних виборів.

«Яскраві» — молодіжна платформа, що робить посмішки рівнян такими ж яскравими, як і їхнє місто, реалізовуючі соціальні, культурні та інші пректи.

«Опора» — рух до захисту прав усіх без винятку людей через постійний діалог влади із громадою; моніторинг усіх органів місцевого самоуправління, інших органів виконавчої влади.

«Зеон» — аналітичний центр розвитку міста Здолбунів, Рівненського району. Ця громадська організація зробила владу доступною всьому народу. Контроль, допомога, зміни, співпраця — цими речами керуються зеонівці та місцева влада.

Інвестиції в культури — фонд, що розвиває моральність, духовність, мистецтво всієї країни за підтримки Європейського союзу.

Учасники навчального візиту змогли також відвідати органи місцевого самоуправління, інші державні установи.

У програмі також був майстер-клас по створенню мультфільмів від волонтерів, громадських діячів Дніпропетровщини, що об’єднались заради корисної результативної соціальнозначущої праці: Віталія Моргуна (Центр підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск»), Вусика Антона (Ініціативна група «Твоє Підгородне») Серебрянської Віталії (Інформаційний портал міста podgorodnoe.in.ua). Цей тренінг охопив людей різного віку, за різними інтересами, але байдужим не залишився жоден. Усі без винятку, були захоплені і здивовані унікальною методикою поглибленого вивчення думок та переживань людини задля налагодження комунікації й вирішення важливих проблем.

Культурно-розважальна програма була досить цікавою та насиченою. Найбільше усіх вразив похід д музично-драматичного театру на виставу «Лимарівна», а також — Музей бурштину, адже Рівне — це центр бурштиновидобування.

Загалом, це стажування стало дуже корисним для кожного.

А детальніше про отриманий досвід, який життєвонеобхідний усім підгороднянам, від кожної організації окремо читайте у наступних статтях!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *