Система Orphus
г Подгородное

Підгородне повинно створити територіальну громаду або хто є владою нашого міста

г Подгородное14 лютого, в сесійній залі Підгородненської міської ради відбулися громадські збори. Шкода, що на них зібралось так мало жителів нашого міста, адже там обговорювались питання щодо створення у місті територіальної громади, що контролювала б підприємства, усі доходи від них і роботу влади.

На зборах обговорювалось багато важливих питань. Тож, пропонуємо вам не залишатись осторонь.

Перше питання: «Хто є власником землі у Підгородному і всіх об’єктів, що тут знаходяться? Ви знаєте відповідь? Ви, лише ви маєте право володіти, розпоряддатись і управляти. Державна власність — ваша власність.

Друге питання: Чи є ви громадянином України? А як вважаєте ви? Так, у вас є паспорт громадянина України, але у вас є ще й ідентидифікаційний номер. Ви сплачуєте податки, а отже є фізичною особою. Фізична особа — це особа без громадянства або та, яка перебуває на території якоїсь держави, але не є її громадянином. Тобто, ви не є громадянами України.

Третє питання: Як стати громадянином України? Дуже просто. Потрібно відмовитись від ідентидифікаційного номеру. Це можна зробити, сказавши, що він не відповідає вашим релігійним переконанням.

Четверте питання: Хто повинен вирішувати питання земельної власності? Безпепечно територіальна громада.

Найголовніше питання щборів: Що таке «територіальна громада»?

Територіальна громада — це об’єднання громадян на певній території задля виконання владних функцій на цій території, вирішення важливих проблем (економічних, екологічних, соціальних та інших). Територіальна громада повинна складатись з більше, як 50% усіх мешканців цієї терииорії (селища,села,міста…). На певних зборах, методом голосування ( виборів, референдумів) територіальна громада приймає «Устав» і реєструється, як юридична особа за законодавством.

Ця громада є співвласникамм повністю всього міста, ресурсів і об’єктів, що в ньому знаходяться. Саме вона володіє ними і вирішує їхню подальшу долю. Територіальна громада обирає людей на певні посади до різних виконавчих органів влади, контролює їх, розпоряджається коштами міста.

Тож, чи варто у Підгородному створювати таку громаду? Якщо ви не готові сидіти осторонь і чекати, поки заберуть останню копійку, то починайте діяти! 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *