Система Orphus
Подгородное

Підгородне поглинула весняна депресія

Подгородное

Фото: Елены Биндич

Сонячне Підгородне затьмарили темні та безкінечні хмари. За вікном мешканці міста бачать сіру та дощову картину, — що ж вони думають з цього приводу? Як погода вплинула на них?

«Дуже хочеться спати, не хочеттся йти до школи та ще й поки дійдеш до неї промокнешь до нитки.»- розповіла на учнениця школи №3 м. Підгородного. Цієї думки дотримуються майже усі школярі. На уроці під час такої погоди діти неуважні, розсіяні, сонливі, менш активні, здебільшого настрій поганий і їм нічого не хочеться робити.

Також така погода впливає й на дорослих, які так само ходять у хандрі, сонливості й так само не охоче виконують свою роботу.

Якщо ви пройдетеся по місту, зустрівши його жителів, в їх очах ви побачите сум, втому та зовсім не побачите гарних посмішок на їх обличчі. А чому ж так?
Зі слів мешканців їх настрій впав через те, що на дворі прохолодно, брудно та сильний вітер, дуже хочеться залишиться вдома, закутатись у ковдру та пити гарячий чай, або трохи подрімати. Погодні умови дуже впливають на психіку городян особливо у дощові дні. Навіть є такий вираз: «Яка погода — такий й настрій».

Дорогі читачі! Нехай сьогодні дуже дощовий та похмурний день, але все-одно продовжуйте посміхатися та радійте життю, бо потрібно завжди у всьому шукати позитивні моменти. Наприклад: у такі хмурі дні ми намагаємось бути вдома, тому зможемо приділити більш уваги рідним та самому собі, віднайти спокій у серці та душі, почути потаємні бажання та розібратися у особистістний проблемах. І головне, треба завжди пам’ятати, що сонце йде не надовго й скоро повертається, будьмо до цього готовими!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *