Система Orphus

Перший раз — в перший клас

В новому навчальному році в школах м.Дніпра для початкових класів вводиться нова система навчання. Дану інформацію повідомив  начальник відділу початкової роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровського міськради Світлана Клявченко. 

Нові правила в навчанні першокласників були прийняті ще в минулому навчальному році, а в  цьому їх почали реалізовувати. Крім того, Світлана Клявченко повідомила, що в першому і в другому класах буде відсутня система оцінювання знань, а також першокласники спочатку будуть писати тільки звичайними олівцями. Це буде до моменту, коли педагог зрозуміє, що школяр уже може писати ручкою. Дітям  не задаватимуть  домашнє завдання. Відповідно до  нових правил —  вчителі матимуть більше академічної свободи — вчитель сам визначатиме кількість годин на ту чи іншу тему в залежності від сприйняття її дітьми. Це може робитися протягом усього року, якщо буде така необхідність.
Що стосується дітей з особливими потребами, то у кожного вчителя буде спеціальний помічник. Його обиратимуть в залежності від потреб дітей. Також  виділятимуть окремий час для таких асистентів.

Дж.: https://www.google.com.ua

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *